• düşmanımın bile başına gelmesin dediğim eylem. gerçi duruma göre değişir ama yine de bir ilişki bittiyse bitmiştir. tekrar aynı film izlenir ama aynı ilişki yaşanmaz.
  • hayatımı güzel siktin gel bi daha sik durumu. yapmayın, yapılmasın. madem bi araya tekrar gelicektik niye bok var gibi ayrıldık di mi.
    olmaz o iş.
  • eski sevgiliye yeniden boşalmak gibi okudum

(bkz: tehlikeli bu saatler)
  • ayrılan insanların yitirdiği en önemli değer, saygı oluyor. artık saygı duymadığım, önemsemediğim bir insanla yeniden yakınlaşmayı anlamsız buluyorum.

eğer eski sevgilisiyle yeniden başlayacaksa insan, birbirlerine hala saygı duyup duymadıklarını iyi tartmalı. bunu açıkça konuşmalı. birbirlerini artık ne kadar önemsediklerini sorabilmeli.

saygının olmadığı ilişkilerde laçkalık başlıyor. 7 kere ayrılıp 8 kere barışan insanlara dışarıdan baktığımda saygı duymuyorum, çünkü birey olarak kendilerine saygıları yok.
  • yeterince eskimediğine, eskitilemediğine delalettir ve er ya da geç eskitilecektir...
  • kesinlikle başlanmamalıdır çünkü sonu aynı olacaktır, tekrar o süreçleri yaşamanın anlamı yoktur. eski sevgiliye harcanan emeği esinine harcamak en mantıklsı
  • en sonunda iki taraf içinde eziyet olacak olan hadisedir.
  • ilişkinin bitme sebeplerini tekardan gözden geçirip aranızda neyin nasıl değiştiği konusunda objektif bir konuşma gerçekleştirden sonra, realist temellerde başlamanın doğru olduğuna karar verdiğiniz noktada başlanabilinir tabi.
    tanım: ayrıldığın kişiyle son bir umut deyip tekrar başlamaktır
  • banyodan sonra aynı donu giymektir.
hesabın var mı? giriş yap