şükela:  tümü | bugün
  • herkesin merak ettiği takımdır.

çok komikler lan. tam da şampiyonluklar gelmeden önce boy boy videolar çıkıyor hala adamlar algı malgı diyor.

şimdi öncelikle o bir gece. insanların haberi olmadan fethullah gülen gelmiş olabilir. bu oradaki insanları töhmet altında bırakmak için tabiki yeterli değil.

ammmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bir teknik direktör olarak oraya çıkıp konuşmak pekte normal değil gibi. ha zaten sadece bu olsa o da sorun değil gerçekten. ama sadece bu değil lan.

hepiniz biliyorsunuz sadece bu değil. bir bütün halinde baktığınız zaman bağ çok net ortaya çıkıyor. akp'den önce bile devlete sızan bir örgütten bahsediyoruz. devlete darbe girişimi yapabilecek kadar büyüyen bir oluşumdan.

ve bu oluşumun başının "dua ve himmet ile galatasaray'ı ayağa kaldıracağız" dediği görüntüler mevcut. gene eski galatasaraylıların topluca yamacında olduğu resimler mevcut. türkiye cumhuriyeti devleti onların bir kısmını suçlu bulmuş ki kaçmışlar.

şimdi sen görüntüler var deyince bu ezik gsliler "dava mahkeme tazminat" diye ağlıyor.

hoş hakemler sizi kolluyor denince de ağlıyorlar. ama bakıyorsun fatih terim zamanında 9'un 8'in de şampiyon olmuş. o da yetmiyor demirören zamanında en çok kupa kazanan sizsiniz diyoruz. ee nasıl olmuş diyorsun biz hakemleri de yendik falan diyorlar. ne kadar şirinler değil mi. değil. bu arsızlık. hakemi de yendik federasyon başkanını da yendik diyen dallamalara neden 26 maçta 2 galibiyet aldınız avrupada açıklamaya bekliyorum.

uefa kupası ve süper kupa konusunda artık tiksindim. evet bizde yok. ama sizde de 20 yıl önce alınmış bir tane var. sevillanın bile 3-4 kere arka arkaya aldığı bir kupa. 20 yılda bir gerçekleşen bir olay tesadüftür artık öğrenin lan. son şampiyonlar ligi grubunda 19 gol yeyip 1 puan aldınız. hala uefa kupanız var diye ağlıyorsunuz.

velhasıl. bu fetö ve futbolcu-teknik direktör ilişkilerinin iyice irdelenmesi gerekiyor. fblilerin böyle resimleri yok mesela. ben süleyman seba'yı da görmedim hiç bu taraklarda.

ama sorsan iftira atıyoruz bilmem ne. adamlar video görüntülerine, resimlere, resmi ifadelere ve kaçak futbolcularına rağmen bize iftira atıyorsunuz diyor.

hahahaa.

yalnız küçükken arif erdem hep kendini atıp penaltı alırdı. lan derdim bütün hakemler bilmiyor mu bu adamın kendini attığı nasıl penaltı veriyorlar derdim. tabi anca şimdi anlıyorum.

hakan şükür konusuna girmiyorum bile.

adamlar kasımpaşadan devre arasında şampiyon olunursa ek para verilir maddesiyle diagneyi alıyor. böyle bir şey olabilir mi lan? etik mi bu? etik kimin umrunda. adam balonoğlubalon çıktı. üstüne bakın nasıl parlatıldı da gsyi şampiyon yaptı bu herif:

(bkz: diagne ile yapılan penaltı şikesi)

ve hala ağlıyorlar. ama haklılar. oyuncuları berbat. bir muslera var allah için. gerisi tamamen çöp nerdeyse. kesinlikle satılmasın diyebilecekleri bir oyuncusu bile yok adamların. gol kralı alıyorlar yarım dönemde satmak için kırk takla atıyorlar.

daha sezon başlamadı başlığa bak: (bkz: galatasaray'ın şampiyonluğunun çalınacak olması)

mesela şurada 72 tane tweet attım gsliler yapsa ortalık yıkılmıştı ama bizim medyada taraftarda hala sanıyor ki mesele transfer. yapın lan yapın. 10 yılda bir hakemleri de yeniyoruz:

https://twitter.com/…qqq/status/1142537049783906306

(bkz: suudi arabistan üzerinden dönen transfer şikeleri)

(bkz: 9 sezon aralıksız aynı fikstürün çekilmesi)

(bkz: galatasaray'ın 2020 kışını istanbul'da geçirmesi)

fetö konusunda sadece oradaki takım gs değil de bjk olsaydı şu an kulüp falan kapanmıştı yani. adamların kamuoyu inanılmaz iyi. algı konusunda iyiler bak.

dava ile tehdit edecek lavuklar içinde güleyim biraz. görüntüler, resimler, resmi ifadeler varken ne ile tehdit edeceksiniz beni merak ediyorum.*
  • darbe girişimi sonrası 1 yıl içerisinde bünyesinden 4 kişi fetö davaları nedeniyle tutuklanmış, aynı sürede birinden 9, diğerinden 26 kişi tutuklanan 2 takımı geride bırakarak şampiyon olmuş takımdır.
  • (bkz: galatasaray)
  • (bkz: cincon)