şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle yeniliklere oldukça açık bir insanım ve sözlükte yeniliklerin olması beni her zaman mutlu etmiştir. fakat ben bu yeni düzene alışamadım arkadaşlar. ben detaycı adamım yav. en son kim favorilerine almış entrylerimi, hangi entryleri favorilemişim, ne biliyim adam trol mü değil mi ne güzel bakıyorduk. profilimizden herşeye rahat rahat erişiyorduk. şimdi bakasım bile gelmiyor profillere.
  • bu başlığı fark etsem daha önceden de yazardım, yahu sesimiz kesildi diye mi bir açıklama gereği dahi hissedilmiyor anlamıyorum. kimse alışmadı bu değişikliğe ve çok kötü oldu. illa yusuf yusuf olduğunuz dönemdeki gibi topluca sırayla entry mi silmemiz gerekiyor? bir kere ama bir kere de yazar kitlenize saygı duyun.

eyy sözlük ses ver unutturma şu konuyu.
  • eski profilin çok daha kullanışlı olduğuna inandığım için desteklediğim kampanyadir. kanzuk sesimizi duy, profilleri eski haline çevir lütfen.
  • artık profilime bakmıyorum.
    lütfen eski haline dönelim.
    kendimize gelelim.
  • bence de. gerçekten alışsak şu ana kadar alışırdık ama harbiden alışılacak gibi değil. kendimi geçmişimi, kaybetmiş gibi hissediyorum :d
  • lan bari burada bir gram demokrasi olsun. açın bir anket. sonucuna göre geri getirin ya da getirmeyin.

borusu olan öttürüyor. sürekli tepeden inme kararlar. bari burada olmasın. kaç tane kullanıcın var. bir kere de onlara sor. ölür müsün yönetim???

tercihim geri gelmesinden yana.
  • katıldığım önerme.
  • desteklediğim kampanya. hayır, ben anlamıyorum özellikle mi kafa patlatıyorlar nasıl bir değişiklik yaparız da sözlüğü daha az kullanıcı dostu hale getiriebiliriz diye. aranızda kripto fetöcüler var da, sözlüğü baltalamaya mı çalışıyor amk?

şu an, sadece sözlüğü insan gibi kullanabilmek için iki eklenti yüklü browserımda, fıkra gibi.
  • gönülden desteklediğim kampanya.