şükela:  tümü | bugün soru sor
 • esad'a kardesim diyip sonrada mezhep uzerinden dusman kesilenlerden daha fazla kral olmayan yazar.
  kaddafi'den once odul alip, libya isyani sirasinda once 'nato'nun libya'da ne isi var diyen sonrada cark edenlerden daha fazla kral degildir.
  yahudilerden daha dogrusu siyonistlerden cesaret madalyasi alip sonra gorunuste israille arasini bozup perde arkasindan is yapanlardan daha fazla kral degildir.
  bunlari destekleyen ikiyuzlu salaklardan daha fazla kral degildir.

  kendisi benim gozumde dogrulari soyleyen, eglenceli ve iyi bir yazardir. ayrica oso'cu pezevenklere kan kusturur. tecavuz karsitidir. basarilarinin devamini diliyorum.
 • facebook'ta kayıtlı suriyeli olan üniversiteden arkadaşımın fotoğraflarını paylaştığım entrymde bana araştırma yetisi olmayan bir yobaz arkadaşımız yakıştırmasını yapan şahıs. hadi bende araştırma yetisi yok, sende düşünme ve algılama yetisi bile yok. armut. suriyeli halk esed'e ne şekilde destek veriyor diye soruyorsunuz, alın bakın diye suriyeli bir adamın fotoğraflarını paylaşıyorum, sonra da fotoğrafları benim çekip de oraya koyduğumu falan anlıyolar.. beyin bedavaysa demek ki. bir de dememiş mi bir şakirte daha ayar vermenin mutluluğu falan diye ehehe. kendi görüşünde olmayan herhangi bir kişiyle kurduğu tek diyaloğu ayar vermek olarak anlıyo bunun familyası.
 • şimdi ney amk buğday tarlası mı?
 • (bkz: cahil)
  (bkz: #40260197)
 • eline ağzına sağlık yazardır. bu arada karşı tarafa da (bkz: ağlama melis) vermessek olmaz.
 • esadı sırf nusayri kendi deyimiyle arap alevisi olduğu için ona tapan zihni bok dolu yazar.

  eğer biri esada karşıysa (onun zihninde alevi esada) o kişi otomatikman ışidci oluyormuş.

  onunla bırakın aynı sözlükte olmayı aynı dünya üzerinde onun gibi birilerin olmasından bile tiksiniyorum.
 • nick altı tanımlarına da bakıldığında esadın yalayıcısı olduğu ortada olan yazar. sözlükte esad hakkında olumsuz bir şey yazdığınızda nick altınıza gelip ''işidci'' yazar demedi demeyin. insanlar ölmüş çocuklar ölmüş kimin umrunda sen esada karşı mısın değilmisin mantığı. esada karşıysan mümkünü yok ışidciymişsin. keşke hatay anavatana katılmadan bu esad yalayıcılar suriye ile nüfus mübadelesine tabi tutulsalardı da ortadoğunun bu halde olmasına sebep olan bu zehirli beyinlerle aynı ülkede yaşamasaydık. bugün taptığı esad şebbihalarının kanatları altında onun memnun olmadığı türkiye'dekinden çok daha iyi bakarlardı ona.
 • ahahaha inanılmaz zeki bir yazarın laf soktuğu insan.

  "sekiztaş" ha ahaha,

  "2010 doğumlu" yuhahaa., ay öldüm vallahi, yıllardır bu kadar zekice espriler görmemiştim.

  gerçekten mükemmel. tebrikler.
 • (bkz: çapak)

  (bkz: #59860509)