• esad'a kardesim diyip sonrada mezhep uzerinden dusman kesilenlerden daha fazla kral olmayan yazar.
    kaddafi'den once odul alip, libya isyani sirasinda once 'nato'nun libya'da ne isi var diyen sonrada cark edenlerden daha fazla kral degildir.
    yahudilerden daha dogrusu siyonistlerden cesaret madalyasi alip sonra gorunuste israille arasini bozup perde arkasindan is yapanlardan daha fazla kral degildir.
    bunlari destekleyen ikiyuzlu salaklardan daha fazla kral degildir.

kendisi benim gozumde dogrulari soyleyen, eglenceli ve iyi bir yazardir. ayrica oso'cu pezevenklere kan kusturur. tecavuz karsitidir. basarilarinin devamini diliyorum.
  • facebook'ta kayıtlı suriyeli olan üniversiteden arkadaşımın fotoğraflarını paylaştığım entrymde bana araştırma yetisi olmayan bir yobaz arkadaşımız yakıştırmasını yapan şahıs. hadi bende araştırma yetisi yok, sende düşünme ve algılama yetisi bile yok. armut. suriyeli halk esed'e ne şekilde destek veriyor diye soruyorsunuz, alın bakın diye suriyeli bir adamın fotoğraflarını paylaşıyorum, sonra da fotoğrafları benim çekip de oraya koyduğumu falan anlıyolar.. beyin bedavaysa demek ki. bir de dememiş mi bir şakirte daha ayar vermenin mutluluğu falan diye ehehe. kendi görüşünde olmayan herhangi bir kişiyle kurduğu tek diyaloğu ayar vermek olarak anlıyo bunun familyası.
  • şimdi ney amk buğday tarlası mı?
  • özellikle suriye konusunda çok sağlam bilgiler verip, güzel analizler yapan yazar. ayrıca memleketlimdir.
  • kendisinin ve fikirlerinin tırnağının kiri olamayacak kişiler tarafından hakarete uğrayan, ilgili konuda ki tespitleri doğru olan yazar.

neyse ki sözlükte okuduğunu anlayan ve anlatmak istediğini idrak edebilen yazarlar da var; (bkz: #39822998)
  • (bkz: cahil)
    (bkz: #40260197)
  • eline ağzına sağlık yazardır. bu arada karşı tarafa da (bkz: ağlama melis) vermessek olmaz.
  • kafa kesici sevici ibnelere gereken cevabi vermiş, göte göt demiş yazar.

bir hataylı olarak dediklerine katılmakla kalmıyor, üstüne arttırıyorum.
  • ahahaha inanılmaz zeki bir yazarın laf soktuğu insan.

"sekiztaş" ha ahaha,

"2010 doğumlu" yuhahaa., ay öldüm vallahi, yıllardır bu kadar zekice espriler görmemiştim.

gerçekten mükemmel. tebrikler.
hesabın var mı? giriş yap