• özellikle suriye konusunda çok sağlam bilgiler verip, güzel analizler yapan yazar. ayrıca memleketlimdir.
  • kendisinin ve fikirlerinin tırnağının kiri olamayacak kişiler tarafından hakarete uğrayan, ilgili konuda ki tespitleri doğru olan yazar.

neyse ki sözlükte okuduğunu anlayan ve anlatmak istediğini idrak edebilen yazarlar da var; (bkz: #39822998)
  • kafa kesici sevici ibnelere gereken cevabi vermiş, göte göt demiş yazar.

bir hataylı olarak dediklerine katılmakla kalmıyor, üstüne arttırıyorum.
  • trolllükte zirve yapmış, sığır.

engelleyin gitsin.
  • (bkz: cahil)
    (bkz: #40260197)
  • kerameti kendinden menkul tiplerden biri, insanların nefret etmesine şaşmamalı.
  • ergen ve densiz trollun teki, konusmaya bile degmez. duzgun atilan bir mesaja "sana mu soracaaaam laaan" seklinde cevap verir en fazla. verdigi bilgiler de dogruyla uzaktan yakindan alakasi olmayan safsatalardir.

engelleyin rahatlayin.
  • ahahaha inanılmaz zeki bir yazarın laf soktuğu insan.

"sekiztaş" ha ahaha,

"2010 doğumlu" yuhahaa., ay öldüm vallahi, yıllardır bu kadar zekice espriler görmemiştim.

gerçekten mükemmel. tebrikler.
  • esad'a kardesim diyip sonrada mezhep uzerinden dusman kesilenlerden daha fazla kral olmayan yazar.
    kaddafi'den once odul alip, libya isyani sirasinda once 'nato'nun libya'da ne isi var diyen sonrada cark edenlerden daha fazla kral degildir.
    yahudilerden daha dogrusu siyonistlerden cesaret madalyasi alip sonra gorunuste israille arasini bozup perde arkasindan is yapanlardan daha fazla kral degildir.
    bunlari destekleyen ikiyuzlu salaklardan daha fazla kral degildir.

kendisi benim gozumde dogrulari soyleyen, eglenceli ve iyi bir yazardir. ayrica oso'cu pezevenklere kan kusturur. tecavuz karsitidir. basarilarinin devamini diliyorum.
  • uçurulmasına üzüldüğüm sözlüğün dolu yazarlarından biriydi. gördüğümüz üzere basit gg sebepleri yüzünden uçurulmuş. bence sözlük adına kayıp. yazık oldu.

edit: imla.
hesabın var mı? giriş yap