şükela:  tümü | bugün
  • huşuya erdim sonunda.. aşkı gördüm..

yaz aşkları diye bir üç kanallı dönemlerden kalma gitarlı bir esinti vardi.. fak badilik ile takas etmişler.. sessizce bitmiş.. olaya kemer e kendini kavruk türk erkeklerine tokmaklatmak isteyen ruslar girdi diye belki de.. bilemem.. nesneye daldım.. manayı gördüm.. gugıla girdim.. tivit attım.. dedesiyle yerde tek bir tepsiden tirit yiyen memet, midpoint'te newyork steak resmi paylaşmış.. üstelik klein'da ağzında sancılı ve ölüme dair boşvermiş bir denyoyla gülmekteydi.. kimse memet ile fatma'nın aşkını merak etmiyordu.. zaten fatmalar fatoş oldu.. tinder'da atatürk resmi koyup laikim ve sexe hazırım diyenler bile var.. soran, kierkegaard'ı marmaris'te club sanıyor.. starbucks, ekmek kuyruğu gibi, bir bardak kahve için debeleniyoruz hep birlikte.. kierkegaar demişken bu varoluşculuk mevzu kızlara epey enteresan gelmekte birlikte bir nesli baya baya büyük umutlarla sikmiş. artık herkesin fak badisi var.. ve hiç şiir yazılmıyor.. düşerek hayata tutunmak yani.. fonda eski günlerden pentagram'ın fall of hero'su çalıyor.. yaşamı çözememiş olmakla birlikte sofistik ve nihilist takılmak epey meyvesini vermiş.. 10 kontör ve fazladan sms hakkı için kola kapağı toplama furyası bitti.. azra akın'ı kimse umursamıyor.. friends izleye izleye saçlarını oksitle sarartmış cadde kızları yüzünden tüm mehmetler memoş olmuş.. game of thrones çok muhafazakar kalıyor.. ve istinasız herkesin yüzünde avare ve acınası bir bu gece sex var mı ümidi.. olsa ne olur ?.. bu kokuşmuşluğun ve vasatlığınla şiirin içinden bir aşk mı üreteceksin ?.. digiturk de tek 3d yayın penthouse da.. sevişmek hüner yani.. nasıl neyle oldu bunlar ?.. müslüm gürses öldü mü ?.. tv8 reytinglerde zirvede ?.. aşk da , ahlak da din de ümit de sahte ! kendi mezarına güllerle donatan insanoğlu, raks ve kahveyi icat eden ortadoğulu.. sabahları pencerene düşen çiğ taneleri ve çift minarenin arasından yalnızlığın ağıdını yakarak salınan dolunay.. kalpler ümitsiz ve biçare..

tividen değil elbet.. bu kaçıklığın da sessizlik gibi içinde saklı bir sebebi var.. sırra eremeyeceğiz.. bir sınırımız yok.. ve bu evrende iki şeyin sonu yok.. biri münir özkul.. diğeri bizim tükenmek bilmeyen, bu biçer döner iştahımız.. evrenin üzerinde hep beraber tepiniyoruz.. sona doğru giderken bunlar son danslar.. son tango.. hepimiz bir önceki nesle göre daha aptalız.. aşınıyoruz.. ama sen tüm o karanlık ve tiksinti verici kibrinle.. titreme sakın.. yas tutma sakın.. insanoğlu karnında bir kilo bok ile gezer ama kendini tanrı sanar.. derdi eskiler..

eskidenmiş..

https://www.youtube.com/…qvkwmklkk&feature=youtu.be