• 4-5-6 mayıs 2018 tarihlerinde eskişehir mola tesislerinde gerçekleşecek olan festival. son dönemdeki bu tarz organizasyonların çoğu gibi milyon yapım imzalı. umarım eski hatalardan ders çıkarılıp temiz bir organizasyona imza atılır.

afiş
  • katılacağım milyon organizasyonudur. eskişehir'de 4 yıl güzel zamanlar geçirmemin etkisiyle beni heycanlandırmıştır. antalya'dan araç ile gidecek yazarlar yeşillendirsin.
    gittim abi. çamurfest için araba falan kiraladım ve tabii ki geceyi kiralık evde geçirdim.
    (bkz: şansını sikiyim butonu)
  • güzel bir festival olacağa benziyor. bilgili ve tecrübeli arkadaşlar yeşillendirebilir :)
  • 4-5-6 mayista gerceklesecek olup ayni zamanda benimde katilacagim festivaldir. güzel bir organizasyon olacaga benziyor.
  • güzel geçeceğinden emin olduğum festival. ulaşım konusunda biraz ters konumlandırılmış olsa da mutlak surette çözüm bulunacaktır diye düşünüyorum(servis vs.). eskişehir konusunda destek isteyenler yeşillendirsinler.
  • festival alanı anadolu üniversitesi kampüsünden 1 km civarında bir uzaklıktaymış. twitter adresinden 5, 36 ve 74 numaralı otobüslerin oraya gittiğini konser bitiminde de ek sefer olacağını duyurmuşlar.
  • festival sonunda ankaraya dönecek olan varsa yol arkadaşlığına talibim
  • gidişinden çok dönüşünü düşündüğüm etkinlik. ringlerin dönüş saatleri hakkında bilgisi olanların yeşillendirmesini bekliyorum
  • bugün itibariyle başlayan, birçok sanatçının katılımıyla zeytinli festivalini andırmayacak festivaldir. kapıların açılmasını bekliyoruz. güzel olacak gibi duruyor.
  • yağmur yağacak olması nedeniyle vazgeçtiğim festival
hesabın var mı? giriş yap