şükela:  tümü | bugün soru sor
 • oldukça geniş cizgi roman, e-kitap, e-dergi vs. arşivine sahip olan www.cizgiliforum.com sitesinde moderatörlük yapan birkaç arkadaşın forum yönetiminin tutarsız davranışları nedeniyle ayrılıp yeni kurdukları bir e-kitap ve dergi paylaşım sitesi. adresi de şudur
 • çizgiliforum'un en değerli, en kalifiye karakterlerini hızla bünyesinde toplayan; kısa zamanda çok iyi bir platform olacağı şimdiden beli paylaşım mekanı.
 • şimdilik vip üyelik ayrıcalığına bulaşmamış site... umarım böyle gider...
 • çizgiliforum'un boşluğunu dolduran site. bana bahaeddin ögel'i buldur ya, minnettarım cidden. özellikle tarih, felsefe ve mitoloji anlamında, geniş bir arşivi olan site. güncel mevzularda zaten çok başarılı. belirli alanlarda okumalar yapanlar için, içeriğinde ciddi eserleri toparlayabilmişler. vip olayına girmezler umarım. bu kavram forum konseptinde inanılmaz saçma. paylaşım belki yurt dışında olan kaynak kadar zengin değil ama şu an için yeterli.
 • şu ana kadar bulabildiğim en derli toplu e-kitap sitesi.şimdilik güzel iş çıkartıyorlar.çekinmeyin,tepe tepe kullanın.
 • dün akşam saatlerinden beri ulaşılamayan site...

  "haydaaaaa"
 • ne zaman bu tip sitelerle ilgili ukalalık yapan iki adam görsem "atıp tutmaktan başka ne yaptın, ne ekledin? hep sömürdün durdun, hala konuşuyorsun zavallı adam, bari o indirdiğin kitapları oku" diyesim geliyor.
 • yeni kesfettigim pek guzel site. cizgili forum kadar kasinti degil.

  sitenin kenidisi de yeni oldugundan arsivi yavas yavas artiyor. yeni olmasina ragmen ben ilgili oldugum konuda 5-6 tane kitap bulabildim.
 • üyesi olmaktan mutluluk duyduğum, çoğunluğu bu güzel site için taranmış kitaplardan oluşan, bir kitap sever olarak kendimi kitapların harikalar diyarında hissetmemi sağlayan, yıllardır sağda solda gezen, kimin taradığı belli olmayan kitapların büyük kısmı sitede paylaşılmamasına rağmen her türün severini fazlasıyla memnun edecek, güzel insanların bulunduğu bir ortamdır. kitap arşivlemeyide seven biri olduğum için araştırmacı ruhla netteki türkçe kitap paylaşan sitelerin çoğunu gördükten sonra diyebilirim ki şu an bu alanda 1 numaradır. ayrıca yabana atılmayacak dergi ve çizgi roman bölümleri gün geçtikçe büyümektedir.
 • "e-kitaplar (epub, mobi, lit) bölümü hakkında

  arkadaşlar bölüm yazarlar gurubu ve can yayınlarının isteği doğrultusunda
  kaldırılmıştır... maalesef bu ülkede okumak istiyorsan pahalı kitap alıp okuyacaksın
  ne kadar çok aydın, okumuş olursa o kadar sorun olur, ülke elden gider neme lazım.
  bizler okuyup aydınlanmayalım, okuyup tartışmayalım ... tabi yazarlarımız ve yayınevlerimiz
  zarar görmesin maddi manevi zarara uğramasın... bizler zaten satışta olan yeni çıkmış kitaplara
  asla yer vermiyoruz ... e-kitap türkiye'de bizlerin sayesinde bir yerlere gelmeye
  başlıyor gelsin zaten geç bile kalındı, ama yüksek fiyatla e-kitap satmak da abesle iştigal etmek olur...
  umarım fiyatları düşük tutarlar"