• (bkz: bizim lise)
    benim 2 abimin 2 kuzenimin mezun oldugu amcamin uzun sure mudur yardimciligi yaptıgı ve benim 98'de mezun oldugum lise, hayatımın en güzel yıllarını geçirdiğim lise.
    o lise kiz meslek lisesi degil anadolu guzel sanatlar lisesiydi ve bittikten sonra guzel guzel kizlar doldu okulumuzun bahcesine (bu arada buyuk saha gitti ya neyse) sonralari da guzel sanatli kiz- eal'li erkek eslesmeleri pesi sıra geldi.
    okulun renkleri en son gordugumde yine eski haline donmustu. kız oranı normal sayılabilicek bir seviyede. (1/3) falan.
    8 yıllık eğitim oalyından sonra artık nasıl bir yer olur çok merak ediyorum
  • hulisi alkistan sonra eko'nun gelmesiyle icerikten cok imaja onem veren okul
  • bi de adam kibris cikartmasina katilmis ve yaninda bomba (ya da mayin hatirlamiyorum)patlamis. bu yuzden biraz paranoyaklik vardi adamda. bi dereste arkadas pinpon topu dusurmus yere ve pinpon topu tık tık tık diye yerde sekerken adam "bombaaa" diye bagırıp masa altına kacmış. bu sahneyi goremedigime baya uzulurum
  • heheh kocaman bahcelerini parselleyip guzel sanatlar lisesi actigimis okul
  • bi kere bizim bosh derse gelen eko arkadasim cetveli yere dusurunce teror sabotaj bu die baarmisti.cok tirsmishtik.mudur oldugu hic iyi olmadi valla cunku fasonun teki.kiz oratalmasi hala bodynin mezun oldugu senenin ayni gibi.ben bodyden bi sene soora mezun oldum
  • bo$ vakitleri ziyan etmek icin tasarlanmish milenyumun okulu.. ;)
  • 7 senemi gecirdiim okul
    ne gusel gunlerdi onnar :)
  • "hala konuşuyoooooorr halaaaaa konuşuyoooorrrr"
    diye bağıran müdür yardımcısı eko olsa gerek. adamın terör ve sabotaj konusunda ciddi endişeleri olurdu ama komik olduğunu o da biliyordu. faşo falandı ama iyi taşak geçilirdi. cadı kılıklı resimci çiğdem kozancı (ya da kozanlı) idi ve kocası da piskoloji hocasıydı, hiç geçinemezlerdi sonradan ayrılmışlar sanırım. sonradan ayrıldı o resimci yerine genç bi hatun geldi.biz o sırada lisedeydik ce o yeni resimci ilk gün açık yeşil bir pileli etek giymişti gaza gelip sürekli bakmıştık (bkz: hey gidi gunler)
  • mezunu olmaktan utanc duydugum 2. sinif tasra okulu
  • eskisehirin tek oys birincisi cikarmis en basarili okuluydu 1 zamanlar, bozuldu sonradan.. eko saolsun bu bozulmaya onderlik ettti, okulda ne dogru duzgun hoca ne de dogru duzgun ogrenci kalmadi... eko politik gorusune ters giden hocalarla zitlasti ve o hocalar da suruldu..
hesabın var mı? giriş yap