şükela:  tümü | bugün
37 entry daha
  • desteksizlikten ligden cekilen zavalli takim. hemen biraz gecmise gidiyoruz, 4 yil oncesine. yani derya yannier denen adamin(!) bu takimi edirne'den sokup almasina ve eskisehir'e tasima hikayesine...

(bkz: #45297747)

--- spoiler ---

olin edirne'nin haklarını 5 yıl için devralan grup kulübü eskişehir'e taşımayı planlıyor. öğrenildiğine göre bu düşünceye eskişehir'in takımı destekleyebilecek daha fazla güce sahip olması ve sponsor bulmak açısından daha avantajları etkili oldu. bilindiği gibi yeni yönetim kulübün renklerini de kırmızı-beyaz-siyah olarak değiştirmişti. takımın eskişehir'e taşınması halinde isminin değiştirilmesi için de tbf'ye başvurulacak. kaynak: edirne basket
    --- spoiler ---

ne oldu lan? desteklemedi mi sizi eskisehir? takmadi mi sizi sikine hic kimseler orada? ogrenci olmayana 5 liraya, ogrenciye bedava verdiginiz biletlere ragmen gelmedi mi kimse sizin maclariniza? siz bu takimi edirne'den sokup almadan once bu takim got kadar salonunda o zamanin en yuksek bilet fiyatlarina sahip olmasina ragmen kapali gise oynadi maclarini ama siz onu yeterli gormediniz ve siktirip gittiniz buradan. simdi de kulubu kapatip siktirip gidiyorsunuz basketbol dunyasindan.

umutla bekliyordum bugunu ben. umutla bekliyordu bugunu, her sene yarim asgari ucretten fazlasini kumede kalma mucadelesi verecek olan takiminin kombine biletine gozunu kirpmadan gomen taraftarlar. bugun siz onlari cok mutlu ettiniz, basketbolla bir daha uzaktan yakindan alakaniz olmamasi dilegiyle....
  • yok arkadaş. bu şehirdeki kan emiciler basiretsizler paragöz vizyonsuz kuşak elini eteğini çekmedikçe bu şehirde spor namına bir bok olmaz.

ıyi hatırlarım, sehirin bilinen antrenörleri iyi oyuncuları gondermezdi büyük takımlara vermezdi lisanslarını. neymiş oralarda sakatlanırsa spor hayatı bitermiş, büyük takım kenara atarmış sonra falan. hassiktir be rıfat abi. spor geleceğini siktiniz şu memlekettin. defolup gitmediniz bi. en ufak turnuvada bile kendiniz çalıp kendiniz oynadınız hileyle hurdayla. şimdi onlar bile kalmadı. şimdi şehirde doğru düzgün basketbol sahası bile kalmadı be. allah belanızı versin.
  • klüplerin hali, yöneticilerin hali, sponsorların hali.
    farklı bir yerden bakarsak bu bir ekonomik krizdir. yoksa şampiyonlar ligi'ne katılacak bir klübe bir şehir 10 milyon lira bulamıyor değildir.