şükela:  tümü | bugün
  • ben hazirliktayken burda okuyan arkadaslar "seneye spor salonumuz hazir" derlerdi.. mezun oldugumda hala spor salonlari yoktu..
  • birim zamanda en çok müdür değiştirme rekoruna sahip bulunduğunu sandığım okul

ayrıca marşı da şu şekildedir:

sevginin bilginin kaynağı
    ilmin irfanın membağı
    tarihinden alırken bu hızı
    gelecekte yurdun yıldızı
    senden doğar, senden doğar kılıçoğlu anadolu lisesi
  • eskisehirde liselerarasi basketbol turnuvasinda eskisehir anadolu lisesi olarak bir macta 200 sayi attigimiz okul. sadece bir macta yenilmisizdir ondada cakal takima iki sayi gerideyken son 30 saniyede alan savunmasi yaptirmistir.
  • eskisehir anadolu lisesi ortaokul futbol takımındayken finalde bize 8* atan, eskisehir'in ikinci anadolu lisesi
  • eskisehirin siktiri bir yerine kurulmus ve cogu insan tarafından kız unsuru olarak gorulen bi okul. muduriyesine ogrenciler hasta olurdu..bu okuldan benim icin ozel olacak bi kız arkadasım vardı rahmetli iiydi.. :)
  • rahmetli ilhan abi gibi efsanevi bir hizmetlinin görev yaptığı okul.
  • basketbol turnuvasinda eal den 200 sayi yiyip rekor kiran, buna ragmen oyuncularini alkislayacak kadar fedakar taraftari olan okul
  • camdan bakıp görebildiğim dört okuldan birisi.
  • odtü elektronikten bu yıl mezun olacak olan dostum fırat taraktasın mezun olduğu lise..
  • yedi yilin son ikisinde deli gibi eglendiim,hocalari,ogrencileri ve tum chali$anlariyla kendine has eskisehirin baba okullarindan biri
    spor salonu gechen sene tamamlandi sanirim,biz de chok heveslenmi$tik bize yeti$sin diye ama kantinin arkasindaki minik küf kokulu salonda harcandi yillarimiz..
    kantinde de hamburger diye salataburger satilirdi,soora biz ogle aralarinda...hey gidi gunler be...