şükela:  tümü | bugün
  • geçtiğimiz günkerde yapılan seçimlerde başkanlığına cemalettin sarar'ın getirildiği ticaret odası.
  • her sabah yılmadan bana sms gönderip çileden çıkaran kurum. yok başkanımız şurada şu konuşmayı yapacakmış, yok kanal 26 da şu saattle başkanımız söyleşiye katılacakmış, yok "esabigem" le * ortak düzenledikleri bir günlük dış ticaret eğitimi için başvurular başlamış, yok başvuru tarihi bitiyormuş bu gün.

bana ne ?

ticaret odasına üye bile değilim. cevap atınca da gitmiyor zaten. aranmıyor da. cinnetin eşiğindeyim.. bari vakitli zamanlarda atsınlar mesajı. uykunun en güzel yerinde "dıt dıt" sesi.

(bkz: çok doluyum be sözlük)
  • bugün yapılan seçimle metin güler başkanı olmuştur.
  • 7 nisan'da yapılan seçimlerini; çirkefliğin, hilenin, odanın tüm imkanlarını kendi yandaşları için seferber edenlerin kazandığı oda'dır. metin güler ve tayfasının daha oy verme işleminin başladığı ilk saatlerde rakip kırmızı listelerin kazanmaması için yaptıkları ayak oyunları, müdahaleler ise seçimin sonucunu şaibeli hale getirmiştir. eskişehir ticaret odası, eskişehir esnafı ve tüccarı böyle bir yönetim anlayışını hak etmemektedir. eto'ya yazık olmuştur.
  • zarar eden şirketimizden 600 lira aidat parası istemektedir.
    odalar bizim hakkımızı korumak ticari yaşamı düzenlemek için mi yoksa bizi zikmek için mi kurulmuş anlamadım.
    hiç bir işe yaramayan, bizim paramızla uyduruk kişisel gelişimcilere bir dünya para döken bir kurumdur.
    ilgili kişiye yahu arkadaş neden böyle uyduruk insanları uyduruk seminerler verdiriyorsunuz diye mail attığımda, ama katılanlar çok memnun yeaaaa şeklinde ağzını ayırmaktadır.