*

• yillar suren suskunluk ve tembellik doneminden sonra eski gunleri yadetme ve tekrar o eski refah aydinlik gunlere donme sureci acisindan faydali olacagina kanaat getirdigim etkinlik olacaktir.

vakti zamaninda lüpür lüpür etleri rakilari göçerten, orama burama ate$ edip beni boya manyagi yapan istanbul dinazorlarinin da el mahkum katilacaklari zirvedir kendileri. (bkz: 8 9 temmuz eskisehir paintball festivali)

tarih olarak eylul ayi sonlarina denk gelen bir haftasonu uygun du$ebilir. mekan acisindan supheniz olmasin, bilin ki ne du$unmu$ isem sizin icin en iyisini du$unmu$umdur.

gerekli ayrintilar, aktiviteler ve mali rapor sizler bana mesaj/mesajlar attiginizda $ekillenecek duyrulacaktir.

aha summitz'de de acildi..

http://www.soursummitz.org/s/zirve.php?id=3935
  • sırf tren yolculuğu için bile katılınır bir zirve ki bir bloody, fostik misafirperverliği var sonucunda ohooy..
  • son yılların en debdebeli zirveleri arasında yerini almaya aday bir zirve. ağır toplar falan..
  • eskişehir zirve ruhunu tekrar canlandıracak zirve.
  • "naber lan" ya da "naber güzelim" diyip de katılmayanların sonlarının pek hayırlı olmayacağı zirvedir bi de. fostik öyle diyor valla yani bilemiyorum.
  • hmm..eskilerin eski$ehir zirvelerinin nasil oldugunu bize gosterecek zirve.

(bkz: bekliyoruz)
  • buyuk ihtimalle 1 ekim 2005 cumartesi gunu gercekle$ecek zirve.
  • yapilacagi mekan belirlenen, daha fazla bilgi edinebilmek icin summitz'in ziyaret edilmesi gereken zirvedir.
  • molla diye bir mekanda olacağını anladığım yeşil zirve.*
  • mekan konusunda yeni geli$melerin ya$andigi yurek dayanmaz zirve.
    (bkz: soursummitz)
hesabın var mı? giriş yap