şükela:  tümü | bugün
 • berbat ötesi yer. gecenin bir yarısı acıkmanız yasaktır. evet yasaktır kafeterya açık olmadıgından dolayı dısarıdan söylenen yemek içeriye alınmaz. sebebi 12 den sonra yurt kapalı dısarıdan herhangi birşey gelemez şahıslarda dısarı cıkamaz. e oldu amk? gayetten lanettir burası. gelmeyin girmeyin. gayettende pahalı zaten sik varda geldik sanki. çıkışımı alıyorum. sabah ortalıgı karıstırayım birkaç güne de çıkışımı alır siktir olur giderim sözlük.
 • "eskişehiri tsk vurdu" diye okuduğumdur. kamuflajları çıkartıyordum raftan amk. panik oldum. bu gece ya kafam bi başka çalışıyor ya da hiç çalışmıyor.
 • 1. ve 2. siniftayken oradaydim 3. yilimda eve çıktım bu sene ev arkadaslarim evi dağıttı mkun. evin zorunluluklarindan sıkıldığım için bu sene tekrar dönüyorum. şimdi de kayit yaptirmaya calisiyorum. kendimi kürkçü dükkanına dönmüş tilki gibi hissediyorum.
 • internet var diyorlar ama biz göremedik. varsa da sürünüyor ölmek için yalvarıyor resmen.
  idarenin ayak fobisi var, ayak görmeye dayanamiyorlar.
  kahvaltı zayıf, yumurtalar ölümüne haşlanmış oluyor. ayrıca çay için verdikleri plastik kaşıkla karıştırdıktan sonra kaşık dali tablosu gibi çıkıyor çayın içinden. resmen sağlığımız tehlikede lan bizim. geçen arkadaşın kaşığı 8 olarak çıktı mesela çaydan. ama terlik görmedik göz zevkimiz yerinde boş ver. ilk defa tost peyniri değil kaşar peyniri verdiklerini gördüm. umarım devam eder.
  kafeterya işletenler aşırı samimi yaklasiyor size. canım, gülüm falan diye hitap şekilleri var. çok samimi olmamakta fayda var.
  bu kadar yerdik biraz da iyi yönlerini sayalım.
  giriş en son 24:00
  edit: imla.