şükela:  tümü | bugün
 • bir televizyon programında gizli kamerayla yunus emre devlet hastanesi'nde çekilen ve yayınlanan görüntülerin ameliyathane olmadığını vurgulayan il sağlık müdürü seraceddin çom, "görüntülerdeki bölüm, ameliyathanenin içine girilen kısım değil. oraya herkes girebilir.dedi.

  http://www.sakaryagazetesi.com.tr/…11086&kategori=1
 • eski adı ssk tepebaşı bölge hastanesi olan ve şimdiki akp'nin yeni uygulamalarıyla yeni adı eskişehir yunusemre devlet hastanesi olan hastanemizin adı bu biçimde değiştirildikten sonra yönetim anlayışı da değiştirilmeye başlanmış:

  hastane imamlığından müdür yardımcılığına!"

  devlet hastanesi’nde imam kadrosunda görev yapan tuncay tunç (33), 13 mayıs 2005 tarihinde idari hizmetler memur statüsüne geçebilmek için sağlık bakanlığı’na dilekçeyle başvurdu. bakanlık önce tunç’u yunus emre devlet hastanesi (eski ssk tepebaşı bölge hastanesi)’ne memur olarak atadı. daha sonra sağlık müdürlüğü 1 haziran tarihinde eski imamı yunus emre devlet hastanesi’ne geçiçi görevle müdür yardımcısı yaptı. tunç’un 17 gün içerisinde müdür yardımcılığına yükselmesine tepki gösteren sağlık çalışanları; “bu başarıyı gösterebilmek için imam-hatip mezunu mu olmak gerekiyor?” diye sordular.
  devlet hastanesi’nde imam kadrosunda çalışan tuncay tunç (33), 13 mayıs 2005 tarihinde sağlık bakanlığı personel genel müdürlüğü’ne dilekçeyle başvurarak, idari hizmetler memur statüsüne geçmek istediğini belirtti. bakanlık, 23 mayıs’ta sağlık müdürlüğü’nün göstereceği boş kadroya atanmasının uygun olduğunu belirtti. sağlık müdürlüğü 24 mayıs 2005 tarihinde tunç’u yunus emre devlet hastanesi (eski ssk tepebaşı bölge hastanesi)’ne memur kadrosunda atadı. bakanlıkta bu atamayı onayladı. eski imam tunç, sağlık müdürlüğü’nün isteği doğrultusunda valilik oluruyla 1 haziran tarihinden itibaren geçiçi görevle yunus emre devlet hastanesi’ne müdür yardımcısı olarak atandı. tunç’un 17 gün içerisinde müdür yardımcılığına yükselmesi sağlık çalışanları tarafından tepkiyle karşılandı. bu duruma isyan eden sağlık çalışanları; “akp iktidara gelmesiyle birlikte imam yönetici sayısında büyük artış oldu. bu başarıyı gösterebilmek için imam-hatip mezunu mu olmak gerekiyor? bazı yönetici atamalarında liyakat değil de imam-hatip mezunu olma şartının aranması ülkemiz açısından bir hayli üzücü” diye konuştular. 1972 yılında çorum’da doğan tunç’un daha önce diyanet teşkilatında çalıştığı ve son 3 yıldır devlet hastanesi’nde görev yaptığı öğrenildi. tunç’un imam olarak görev yaparken, açık öğretim fakültesi iktisat bölümü’nden mezun olduğu belirtildi.

  http://www.sakaryagazetesi.com.tr/…sp?id=9834&kateg
 • anadolu üniversitesi spor salonu'nda işçi olarak çalışan ahmet güneş, yunusemre devlet hastanesi'nde muayene olduğu doktorun özel muayenehanesinde protez diş yaptırdı. güneş'in protezleri ağzına tam oturmadı ve diş doktoru m.g'den protezlerini düzeltmesini istedi. m.g'den daha iyisi yapacak varsa git ona yaptır cevabını aldı. güneş, doktora 500 milyon liralık senet verdiğini parasını ödemesine karşın ne senedini alabildiğini üstüne üstlük bir de m.g. tarafından icraya verildiğini kaydetti. güneş, doktorun yeni diş protezi de yapmadığını belirterek, ne yapacağını şaşırdığını bildirdi.

  http://www.ikieylul.com/…aber_id=4341&kategori_id=4
 • 10 milyon ytl'ik yolsuzluk dönen hastane.

  http://www.hurriyet.com.tr/…ndem/10662946.asp?top=1
 • mobing uygulamalarının ayyuka çıktığı hastane.
 • http://www.yedh.gov.tr/

  eskişehir'deki bu hastane ali ismail korkmaz'ı tedavi etmemiş, "seninki adli olay, git karakola ifade ver, öyle gel" demiş.

  ali sabaha kadar beklemiş. sonra yorulup eve gitmiş. ertesi gün fenalaşıp hastaneye kaldırmışlar. hastane ali'ye yine "karakola git" demiş. belki de ilk geldiği anda müdahale edilse ali yaşıyor olacaktı.

  ali öldü.

  yunus emre hastanesi ali'ye "karakol'a git" dedi. ali öldü.

  hastane kabul etmedi. ali öldü.

  başhekiminden hizmetlisine kadar hastane çalışanları hayatlarına devam ediyor.

  ali öldü.
 • ali'nin cinayet ortaklarından akp hastanesi.
 • (bkz: #35137950)
 • alinin kanı ellerindedir.lanetlenmişlerdir.kalbimden söylüyorum ''allah belanızı versin.'' katiller