*

şükela:  tümü | bugün
 • https://twitter.com/…tatus/1182895984789069824?s=21

  kaynaklar daha sonra eklenecektir.
 • vahşi kocadır.

  tanımdan sonra asıl yazmak istediğime gelirsek,

  ne alaka!! gerçekten ne alaka?? bu başlığı neden açıyorsun arkadaşım? kime ne faydası var böyle bir vahşeti buraya taşımanın?
 • ülkenin havası mı bozuldu suyu mu degişti bilmem ama bi bokluk olduğu kessin.
 • gerçek olamayacak kadar korkunç şeyler oluyor bu ülkede! aklımı yitireceğim. hiç mi sevilmediniz, içinizde bu kadar kötülüğü nasıl barındırabiliyorsunuz?
  bir insan nasıl oluyor da ömrünü paylaşacağına söz verdiği birini hatta belki çocuklarının annesini kurban keser gibi sokak ortasında satırla doğrayabiliyor aklım almıyor.
 • iyi hal indirimi almaya aday ve büyük olasılıkla alacak olan koca(hayvandır)dır.
 • olayın iç yüzünü öğrenmek lazım. bildiğime iman ederim. tanrı gibi. biliyorum mesela.
 • lütfen artık biri çıksın ve bunların hiçbirinin gerçek olmadığını söylesin. korkunç şeyler yaşıyoruz ne oldu bu insanlara? bu insanlar bizlerle birlikte yaşıyor, uzak demememiz lazım her şey herkes çok yakınımızda. sonumuz hayrolsun.
 • şöyle bir info var ama doğruluğundan emin değilim. kadının kafası kesilmemiş, şerefsiz adam kadına satırla saldırmış ve kadın şuan hastanede yatıyormuş.

  kaynak

  edit: link
 • öteden beri kültürlerde, her dinde ritüel öldürme yöntemleri olmuştur. çok çeşitli ve bazen son derece acımasız olan bu yöntemlerde, islamda kafa kesilmesi en cani yöntemlerden biridir. eskiden öldürme sebebi, örneğin bir liderin cenaze töreni, yeni bir teknenin veya evin açılması, geleneklerin veya tabuların ihlali için verilen kurban olurdu ve öldürülenler genellikle düşük sosyal statüye sahip olan zavallılar ve köleler olurdu.

  bugün bakarsak fazla bir şey değişmemiş. kafa kesen islamcılar, hatta genelde islamcılar, düşük statülü ve kompleksli insanlar. tek fark, bugün artık direkt köle değil, beyinsel köleler. kafa kesmeleri için de sebebe ihtiyaçları yok. kafa kesmeyi, kafa kesmek için yapıyorlar. ve bunu, inandıkları arap dininde görev ve sevap sanıyorlar – özellikle kafası kesilen kişi islamcı değilse.

  kısacası eskiden kendileri gebertiliyordu, bugün birbirlerini gebertiyorlar. bu beyni yıkanmış koca da – ki, kimi seçtiği bellidir – böylece o seçtiği kişinin gözüne girebileceğini bile sanıyordur, kolay gelsin.

  imla
 • eskişehir’in en nezih mahallesinde hemen arka sokağımızda yaşanarak bizi şoke etmiş olaydır.lütfen kadınlara şiddet uygulamayın artık,sizi doğuranda bir kadın!

  alınan bilgiye göre, vişnelik mahallesi'deki bir anaokulunda çalışan ayşe tuba arslan (45), mesai bitimi evine dönerken, 25 yıl evli kaldığı ve 6 ay önce boşandığı yalçın ö. (52) tarafından takip edildi.

  yalçın ö, yolda yürüyen eski eşine satırla saldırdı. başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan ayşe tuba arslan'nı gören çevredekiler kadının yardımına koştu. olayın ardından kaçan şüpheli, vatandaşlar tarafından yakalandıktan sonra polise teslim edildi. yaralı kadın, 112 acil sağlık ekiplerince eskişehir osmangazi üniversitesi (esogü) tıp fakültesi hastanesinde tedavi altına alındı.

  link https://www.eskisehir.net/…ca-bulvarda-dehset-sacti