şükela:  tümü | bugün
  • eskişehir’de bir müşterisine götürdüğü pizzaya apartman içinde tüküren ve bunu telefonuna kaydeden kurye anbean güvenlik kamerasına yansıdı.

edit: firma yetkilisi açıklama yapmış. görüntülerin kasten çekildiğini ve kendilerinden 1 milyon tl istenerek şantaj yapıldığını söylemiş.
    kaynak
  • pe***nk bir de selfie çekiyor! demek ki birine gösterecek! bence bu işin içinde çalışma arkadaşları da olabilir.

pizza'nın sucuk salamları hamura daha güzel yapışıp tutunsun diye tükürdü herhalde!

ulan nasıl bir kafa ya da ruh hali ile bunu yaptı merak ediyorum! bu adamların trafikte yarattığı motor terörü yetmiyor gibi bir de böyle ahlaksızlıklara karışıyorlar!
  • sikine tasagina surmedigine dua ettiğim kurye.
  • bize gelen kurye de hep manalı manalı gülümsüyor. lan yoksa?
  • müşterinin yerinde olsam bir şekilde olayı yargıya falan taşımadan kendisini bulup mecazi anlamda değil gerçek anlamda ağzının orta yerine sıçacağım elemandır.

sonra gitsin, "bana bok yedirdiler" diye yargıya başvurup o uğraşsın mk.
  • yaptığının üzerine bir de selfie keyfi yapan kurye.

şaheserini #spitizza hashtag'iyle paylaşarak yeni bir akım yaratabilir.
  • dışarıda yediğimiz yemeklerin ne kadar temiz olduğunu göstermiş olan haberdir.bir insan neden bunu yapar akıl alır gibi değil.bu kurye,kameraya yakalanmış.peki yakalanmayanlara ne demeli?
  • psikolojik sorunları olması muhtemel şerefsiz kurye. amacı neydi ki? ehi ehi ne güzel tükürdüm demekle tatmin oluyor dangoz. yazıklar olsun!
  • hepimiz ahlaksız, görgüsüz, 3 kuruşluk şeylere kaygılanan insanlarız. vizyon ve kapasite bu kadar!

• yerlere tükürme +
    • yerlere çöp atma +
    • saygısızlık +
    • görgüsüzlük +
    • hak çalmak + (sıraya kaynama, emniyet şeridi kullanmak vb.)
    • bulduğu gibi bırakmamak +

liste uzar gider... toplum olarak sıkıntılıyız. pizza kuryesinin işine çeşitli sebeplerden dolayı saygısı olmayabilir ama onu yiyecek insan ne yaptı sana puşt?
  • bahsisin onemini bir kez daha anlamamizi saglamis pizzacidir.
    ayrica soguk karli ve yagisli havalarda disaridan yemek siparisi vermeme sebebim de tam olarak budur.