şükela:  tümü | bugün
 • günümü berbat eden video. "+18" az kalmış. az sonra savcılığa suç duyurusunda bulunmaları için duyarlı avukatlara e-mail atıyorum.

  umarım yakalanır ve layık olduğu şekilde cezalandırılır.

  edit: e-mail bulamadım ama eskişehir hayvan hakları komisyonuna üye avukatların listesi;

  komisyon başkanı
  av. buket ünlü hatip

  başkan yardımcı
  av. mustafa çakı

  genel sekreter
  stj. av. cansu şengül

  komisyon üyeleri
  av. zeynep baturaygil çayır
  av. inci yıldırım balcı
  av. onur ersoy
  av. ezgi keçecioğlu
  av. mürvet ece büyükçalık
  stj.av. diğdem coşkun
  stj.av. zeynep altındaş

  e-mail adreslerini bulan arkadaşlar paylaşırlarsa, gereksiz telefon trafiği yaratmamış oluruz. ben her ihtimale karşı yarın arayıp gerekli girişimleri başlatmaları için ricada bulunacağım.

  bilgi: www.eskisehirbarosu.org.tr
  eskişehir barosu hayvan hakları komisyonu feysbık sayfası

  edit: duyarlı arkadaşlar, bilgi@eskisehirbarosu.org.tr adresine "eskişehir barosu hayvan hakları komisyonu üyelerinin dikkatine" şeklinde e-mail atabilirler. (bu bir öneri, isteyen istediğini yazsın)

  edit2: bazı basın kuruluşlarının e-mail adresleri:
  editor@aksam.com.tr
  editor@sabah.com.tr
  iletisim@radikal.com.tr
  gulincelikler@haberturk.com

  uzun zaman sonra edit: başlık başa kalmış
 • caninin "öldün mü lan, daha ölmemişsin ama sen." sözleriyle başlıyor video. devamını izlemedim. kendime gelmekte güçlük çekiyorum. aklım almıyor. beynim patlayacak gibi. korkunç.
 • kedi vahşeyi deyince insanın aklına etrafa saldıran, üç beş can alan bir kedi geliyor.
  doğrusu eskişehir'deki insan vahşetidir.
 • milletin yine şehir savunma refleksine büründüğü olay. bir orospuçocuğuyla aynı şehirde yaşamak ayıp değildir arkadaşlar, hepimizin yaşadığı şehirlerde var bunlardan. ilgili yerlere haber verirsiniz olur biter. olay sistematik olarak aynı yerlerde tekrarlanıyorsa da başka bir sebebi var demektir, şehir o yüzden önemli, o da genellikle kadına karşı şiddet, çocuk istismarı gibi şeylerde oluyor zaten hayvan konusunda ülkenin her yeri aynı öküzlük düzeyinde.
  not: videodan kediye ne yapıldığı anlaşılmıyor? tam olarak nasıl şikayet edilebilir bu kişi? kötü muamele mi nedir yani bunun hukuki durumu?
 • başlığı görünce eyvah diye düşündüğüm, midemi bulandıran video. bunu yapan inşallah bir gün aynı duruma düşer. daha da küfretmek istiyorum kendisine.
 • facebook adresinde ilgili kişinin eski twitter adresi bu: https://twitter.com/fastantu

  vahşete uğrayan kediyle aynı: http://imgur.com/xzdiyfk

  sabah 5.05 itibariyle:

  (bkz: #40329781)

  11 eylül itibairlye:

  http://youtu.be/yclx7rjh4m0
 • video sürekli olarak siliniyor. youtube da var https://www.facebook.com/…oto.php?v=764084386950151 burdan izleyin indirin hatta bilgisayarlarınıza silinirse yeniden yükleyin! bunu yapan kesinlikle yargılanmalı en ağır şekilde! katilin kendisi osmangazi üniversitesi karşılaştırmalı edebiyat bölümü öğrencisi imiş.
 • bir de bu adresten izleyebilirsiniz. http://www.youtube.com/…xmqfijgbmc&feature=youtu.be indirin bilgisayarlarınıza silindikçe yükleyin. ayrıca yarın eskişehir osmangazi üniversitesine herkes telefon açmalı bu katil öğrenci olmamalı herkese zarar verebilir insan hayvan.. ayrıca şu konuşmaları da var https://www.facebook.com/…15727279153?stream_ref=10
 • işkenceyle aldığı hayata karşılık kendi hayatının alınması gereken orospu çocuğu içeren vahşet. sadece başlık gündemde kalsın diye yazıyorum yoksa bu şerefsize kelime değil mermi harcanmalı.
 • karambole gitmemesi gereken vahşet.