şükela:  tümü | bugün
 • bu sese kulak verin uyanın artık eskişehirspor yok oluyor.
  anadolu efsanesi taraftarı bütün ülkenin örnek aldığı şehrin ileri gelenleri halen suskun hadi hep beraber olalım efsane geçmişimizle dik duruşumuzla çıkalım şu kaostan ileriye taşıyalım mazimizi yayalım dünyaya neler gördük bu zamana kadar daha gidilecek deplasmanlar var inanıyoruz şampiyonluk gelince bu şehir yıkılacak sinana edizlere hediyemiz olacak.
 • -yıllarca sırf üzerinde gs, fb, bjk forması var diye şehrin göbeğinde darp ettiğiniz,
  -formalarını zorla çıkarttırıp ateşe verdiğiniz,
  -derbi günlerinde barlar sokağında yüzlerce kişi toplanıp dövecek gariban öğrenci aradığınız, bulamazsanız cafeleri, barları bastığınız,
  -şehirde açılan gs, fb, bjk storelarını taşladığınız,
  -yabancı sınırı denilen garabet yüzünden ciğeri beş para etmez vasıfsız oyuncuları sadece türk pasaportu var diye milyonlarca dolara büyük kulüplere kaktırdığınız,
  -işinize geliyor diye yabancı sınırının kalkmasına şiddetle karşı çıktığınız,

  ve bu yediğiniz boklardan dolayı aldığınız ahlar çıkıyor olmasın sakın ?

  galatasaray'ın avrupada aldığı puanlar sayesinde ligi 5. bitiren eskişehirspor'un avrupaya gitme hakkı kazandığını unutup, galatasaray'ın şampiyonlar ligi maçlarında bile şehirde saldıracak galatasaraylı ararken, o saldırdığın çocukların ahı çıkmayacak mı sandın güzel kardeşim?

  beter olun.
 • şu madde madde sayıp da tasvip edilmeyen olayları şehre bütün camiaya yıkan kişiler, bi bitmediniz.

  hayır sanki bütün takım taraftarı o madde madde sayılan vukuatların benzerlerini işlememiş de işte böyle birkaç takım kalmış, onlar da beter olsunmuş.

  pire için yorgan yansıncılıksa, o pireler taraftar kitlesi olan her takımda malesef mevcut. bir gün kendi yorganınız da yanarsa, benzer söylemlerle size gelirlerse çıt çıkarmaya hakkınız olamaz.
 • ya şu beşiktaş'ta sanki galatasaray formasıyla gezebiliyomuş gibi "eskişehir'de gs formalıyı dövdüler" diye 3-5 kişinin yaptığıyla koca bir şehre bok atanlar, azalmadan birden bitin la! belli bir potansiyeli olan hangi takımın semtinde/şehrinde rakibinin formasıyla geziliyor da eskişehir'de gezilemiyor?
 • en hızlı şekilde olmasını dilediğim yok oluş.
 • kemal unakıtan’a namı diğer kemal abi’ye haber verin.

  o çıkardı. yine halleder ... diyecektim ki, rahmetli! olduğu aklıma geldi.

  o da bu dünyadaki günahlarının hesaplarını vermeden gitti.
 • 06-16-26

  azalarak bitiniz.
 • #beterolsun hashtag'i ile karşı çıktığım kampanya.

  dik duruşmuş. şikecilere bak hele.
 • stadyumun tepesinden aşağı beşiktaşlı atıp ölümüne sebep olan himmetçilerin taraftarı gelmiş eskişehire laf söylüyor. ilginç olan bir durum.
 • doğma büyüme eskişehirli ve futbol cahili olarak söylemekten bıkmayacağım. bokunuzda boğulun. taşşaklarını ovalayacağınız bi unakıtanınız da yok artık. bi bitin de rahat bi nefes alalım.