şükela:  tümü | bugün
  • nedenlerini kendilerinin, gelişen teknolojinin ve medyanin yarattigi konu. belki de bu da amerikan oyunudur bilemeyiz. arkasinda kim var israil elbette.

neyse efendim acikca biraz yazalim belki ibret alip anlarlar ve bundan sonra bu hataya dusmezler. valla aciyorum kızlarımıza ya baska derdim yok cok üzülüyorum.

aslinda zaten genel olarak hepimizin bildigi şeyler ama yine de soylemekte yarar var. birkaç sey onlari bu duruma soktu diyebiliriz.

hemen konuya girelim soyle ki; once internet geldi gozleri acildi. kasli tipli erkek gorduler. arabali adamlar dizilerde tv'lerde filan. voov be ben de bundan istiyorumcu oldular. istek beklenti boyleyken gozleri karardı. ne yaptilar seni beni begenmediler. sonra ne oldu? ıste burada seytanin o cekici tilsimi ortaya çıkıp erkegin kulagina ne dedi? hey mal yakisikli ne evleniyorsun kullan at lan mal dedi. erkek durur mu? ne yaptı? malum iste tipine gelen cok akilli kizimizi seytana uyup kullandi ve kirletilmis mendil gibi yere atti. vay be vay aci hayat bu be içim parcalandi billah.

velhasıl en sonunda da evde kaldılar. ve kalmaya da devam ediyorlar. yani düştükleri duruma kendileri sebep. ıcten ice üzülüp geziyorlar sagda solda ben de cok uzuluyorum bildiginiz gibi degil yazik gunah yani.

neyse cok sayın kizlar fazla kafaya takmiyorsunuz ve size gelinligi giydirecek damadinizi bulana kadar aramaya devam durmak yok hadi bakalim hayırlısı.