şükela:  tümü | bugün
  • evlendikten sonra da "cim cif yapmıyorum" derse işte o zaman kötüdür.
  • şunu oku kank
    bir de şunu
    bunlarda kayış koptumu toplamayı çok istiyorlar , deniyorlar ama pek te başaramıyorlar gibi.
    risk budur diyip deneyebilirsin ama bilemiyorum altan
  • elit ve hijyene önem veren beyfendilerin kendi evlerinde veya 5 yıldızlı otellerde gerçekleştirebilecekleri bir eylem.
  • söz konusu ankette "evet" diyenlerin aynı zamanda "çağdaşlık, modernlik, özgürlük, yallah arabistana, seni başkan yaptırmayacağız filan" de diyenler olduğu ifade edilmiş.

yani akp'ye oy vermediğim için, eski bir eskortla evlenebilirim; başlık sahibinin tabiriyle "mezhebim geniş". hatta muhtemelen bununla da kalmayacak, "gavat, pezevenk" falan diyecek kendisi.

akla boku, elmayla armutu ancak bu kadar karıştırabilirsin.
    senin gibi düşünmeyen insanları ancak bu kadar yaftalayabilir, bu kadar küçümseyebilirsin.
    basit ve saçma sapan bir anket üzerinden insanları ancak bu kadar iğrenç ve mide bulandırıcı bir şekilde vurabilirsin.

insan bu denli çirkinleşir mi ya?
    çirkinleşiyormuş.

akp'ye oy veren bir eşcinsel olabilirim.
    akp'ye oy verip, gidip bir eskortla evlenebilirim.
    akp'ye oy vermeyip, beş vakit namaz da kılabilirim.
    sana ne lan; sana ne? kıt akıllı, sana ne?

evet diyenler "seni başkan yaptırmayacağız" diyenlermiş...
    karaktersiz herife bak sen; şunun kendinde gördüğü hadde bak ya! şunun sınıflandırmasına, azıcık aklıyla sokmaya çalıştığı lafa bak ya! sinirlerim zıpladı!

ulan midem bulanıyor sizden artık be; yemin ederim tiksiniyor ve nefret ediyorum!
    kendi başınızı yiyin!
  • namusu bacak arasında arayanlar için bile zor bir eylem. ancak bunu 'bakirelik' ile örtüştürenler, yapıları gereği soruyu babalarına sormaları gerekenlerdir. eh, temsilcisi 'kocamı paylaşırım' diyen bir kadın yazar olan zümreden başka da bir şey beklenmez zaten.

edit: dinle de dinini yaşayanlarla da hiç sorunum yok. ama bir ilahiyat fakültesinin çevresinde oturan birisi olarak, biliriz o çalılıklarda neler döndüğünü. açtırmayın bayramlık ağzımı, edebinizi takının.

edit: aramayanlar olacaktı, arayanlar değil.
  • yatırım amaçlı yatırım.
  • arkadaş evet diyenleri toplumun belirli bi kesimine mal etmek için kasmış ama muta nikahı bizde değil sizde biz evlenmeden de görebiliyoruz o işi.. ayrıca yallah arabistana arrap amelesi sümüğü seni
  • çoğu kişinin farkına bile varmadan gerçekleştirdiği eylem.

eskort sitelerinde “sadece arkadan” yazan ilanların sahiplerinin mustakbel kocaları bakire kızla evlendim diye hava atacaklardır ortamlarda eheh.

edit: çoğu eskortun evlendiği kişilerin haberi bile yok demek istedim yanlış anlatmışım siz böyle anlayın.
  • bekaretin sadece bacak arasında olduğunu düşünen, sevişmenin sadece iki organın birleşmesi olduğunu sanan, öpüşmenin iki dudağın birbirine temas etmekten ötesi olmadığına inan yazarların hayır dediği olay. sizin erkeklik gururunuz için çok önemli değil mi eşinizin ‘’dokunulmamış’’ olması. ben 4 sene süren ilişkimde sevişirken tiksiniyordum artık sevgi mevgi kalmamıştı. bu kadınlar sadece para için bunu yapıyor. zorunda oldukları için. hiçbir zevk almadan. bir meslek grubundan tamamen farksız. patronunun götünü yalayan elemanlar bana sorarsanız daha ahlaksız bir iş yapmakta. yükselmek için patronun altına yatan, yalakalık adına patronuna yaranmak için saçma sapan işler yapan adamlar. e bunlar daha ahlaksız değil mi sizce de? keşke anlasanız sevişmenin bir eylemden öte ruhsal bir şey olduğunu.bir mağaradan bir mağaraya geçtiğinizi bir kalbe dokunduğunuzu bir romana kahraman olduğunuzu bir hayata seyirci olduğunuzu ve bir kadında iz olduğunuzu keşke anlasanız. anlasanız da sevişmek nedir sevişmek nedir öğrenseniz..
  • (bkz: turn the page)