• söz konusu ankette "evet" diyenlerin aynı zamanda "çağdaşlık, modernlik, özgürlük, yallah arabistana, seni başkan yaptırmayacağız filan" de diyenler olduğu ifade edilmiş.

yani akp'ye oy vermediğim için, eski bir eskortla evlenebilirim; başlık sahibinin tabiriyle "mezhebim geniş". hatta muhtemelen bununla da kalmayacak, "gavat, pezevenk" falan diyecek kendisi.

akla boku, elmayla armutu ancak bu kadar karıştırabilirsin.
    senin gibi düşünmeyen insanları ancak bu kadar yaftalayabilir, bu kadar küçümseyebilirsin.
    basit ve saçma sapan bir anket üzerinden insanları ancak bu kadar iğrenç ve mide bulandırıcı bir şekilde vurabilirsin.

insan bu denli çirkinleşir mi ya?
    çirkinleşiyormuş.

akp'ye oy veren bir eşcinsel olabilirim.
    akp'ye oy verip, gidip bir eskortla evlenebilirim.
    akp'ye oy vermeyip, beş vakit namaz da kılabilirim.
    sana ne lan; sana ne? kıt akıllı, sana ne?

evet diyenler "seni başkan yaptırmayacağız" diyenlermiş...
    karaktersiz herife bak sen; şunun kendinde gördüğü hadde bak ya! şunun sınıflandırmasına, azıcık aklıyla sokmaya çalıştığı lafa bak ya! sinirlerim zıpladı!

ulan midem bulanıyor sizden artık be; yemin ederim tiksiniyor ve nefret ediyorum!
    kendi başınızı yiyin!
  • ne acılar çekiyorlar üff.

geçen yaz bir süre işlettiğim gece kulübündeki garson kız, ben işletmeye başladıktan yaklaşık bir ay sonra eskort oldu.
    sebep? tamamen daha çok para.

gecede 150 lira yevmiye, en kötü ihtimalle de gecede 100-150 lira bahşişi vardı.
    ki bu bahşişin sadece hafta için 100 lira seviyesine indiğini biliyorum.
    bir ayda ortalama 7 bin liraya nasıl geçinemez bir insan?

gecede 30'a yakın eskort-orospu geliyordu mekana. çoğuyla da sohbet ettim, ve çoğu da öyle acıklı hikayeler anlatmadı.
    türk filmi klişesinden sizin kurtulmanız gerekiyor.
    bazıları buna geçici bir meslek gözüyle bakıyor, biraz para biriktirip bırakıyorlar, veya yaşları gereği bırakmak zorunda kalıyorlar..

öyle, "biri bana tecavüz etti, ailem sokağa attı ben de orospu oldum" yok artık.
    varsa bile artık piyasanın %5-10'u filandır herhalde.
  • - necmi abi gel orospu övüyoruz.
    - sağol canım yeni övdüm.
    - ama bekaretin aslında iki bacak arasında olmaması, herkesin seksinin kendini ilgilendirdiği, belki de o guccici, chanelci gösteriş orospusunun geçmişinde ne acıların gizli olduğu gerçeği...
    - canım yeni övdüm geldim diyorum.
  • markete gidip ucu yenmiş ekmek almak gibidir.

bunun geçmişiyle alakası yok. para karşılığı kendini satmış bir insana güvenmem ben. şartlar ne olursa olsun.
  • konudaki ahlaki çarpıklığı zerre umursamıyorum, herkes istediği insanla evlenebilmeli elbette. ama vücudundan başka ona para kazandırabilecek hiç bir şeyi olmadığını düşünen bir kadınla ömür boyu ne konuşacaksın, nasıl çocuk yetiştirmek gibi bir sorumluluğu paylaşacaksın? para kazanmak gibi basit bir konuyu bile böyle çözmüş bir kimse ile evliliğinin sağlıklı olmasını beklemek çok büyük kumardır. ayrıca fakir edebiyatı yapmaya da gerek yok. ne kızlar gördüm burger king'te o yağın sıcağın içinde çalışan, mağazalarda saatlerce kıçını koymadan kat yapan... aklı başında düzgün bir kadın şartlar ne olursa olsun para kazanmak için bu yolu seçmez kendinizi kandırmayın.

edit: noktalama/imla
  • en ufak sıkıntıda boynuzlanmaya hazırlıklı olmayı gerektiren eylem.

gördüm ki bunlardan bir melek yaratılmaya çalışılmış.
    arkadaşları üniversiteyi fakirlik içinde okurken parasızlıktan garsonluk, anketörlük yaparken, aile yanına bilet almakta zorlanırken bunlar rezidanslarda günde iki üç pompiş yapıp altlarına araba bile çekiyorlar.
    vah vah yazık hayat ne kadar kötüymüşte onlar bu hayata düşmüş.
    boşuna mağduriyet yaratmayın.
    bunlar basbayağı parayı kolay yoldan kazanmak için ahlaksızlık yapmaktan geri durmayan insanlardır.

ben şahsen evlenmek bir yana arkadaş olmayı bile tercih etmem.

üç beş kuruş için geçmişini satan birinin bunu sizinle birlikteyken de yapmaması için sebep yok.
  • elit ve hijyene önem veren beyfendilerin kendi evlerinde veya 5 yıldızlı otellerde gerçekleştirebilecekleri bir eylem.
  • çoğu kişinin farkına bile varmadan gerçekleştirdiği eylem.

eskort sitelerinde “sadece arkadan” yazan ilanların sahiplerinin mustakbel kocaları bakire kızla evlendim diye hava atacaklardır ortamlarda eheh.

edit: çoğu eskortun evlendiği kişilerin haberi bile yok demek istedim yanlış anlatmışım siz böyle anlayın.
  • kasa sağlam olsa bile, kilometre fazla olunca ileride motor aksamından sorun çıkabilir.
  • ya afedersiniz de bir siktirin gidin. neymiş normal bir kadın ile evlenmekten farksızmış. ulan arkadaş biz de biliyoruz zor durum nedir, açlık nedir ama normal bir kadın ile afedersiniz orospuyu da bir tutmayın. sokakta bir ton zor durumda olup da üç kuruş için mendil satan, bulaşıkçılık yapan kadınlar var gidip de orospu olan kadının neyine saygı duyayım lan ben ? para için kendini 50 60 yaşındaki adamların altına atan kadınlar ile alnının teri ile çalışıp para kazanan kadınları bir tutamam ben kimse kusura bakmasın.

tanım: mide isteyen eylem.
hesabın var mı? giriş yap