şükela:  tümü | bugün
 • youtube da tesadüfen denk geldiğim, düşük ses ve kayıt kalitesine rağmen sesinin güzelliği ve güçlülüğünü hissettirebilen güzel mi güzel hanım kızımız. yolun açık olur umarım.

  https://www.youtube.com/watch?v=zqmflt5kuec
 • söylediği şarkıları başkalarindan da dinliyorum ve bu kızın kaydını tekrar tekrar başa sarıyorum. en güzel yanı kendine has tarzıyla samimi geliyor oluşu sanırım.
 • tüylerimi diken diken etmiş sese sahip küçük kardeşimiz. yaşı tahminimce 18. çok temiz ve güzel bir sesi var. yolunun açık olmasını diliyorum. umarım popüler olduğunda diğerleri gibi kendini bozmazsın.

  düşünsenize şan ve profesyonel eğitimler aldığını. muhteşem olur.

  nalan cover : https://youtu.be/zqmflt5kuec

  instagram : https://instagram.com/…emakturk?igshid=d6z7rfpwrfhz

  iyi olduğun sürece bu fularlı abilerin, amcaların, kardeşlerin, ablaların, teyzelerin sana desteğini esirgemez.

  edit : mütevazı birisi.
 • gece gece nalan diye bir şarkı sayesinde tanıdığım sanatçı. kendisine ait olmayan bu şarkıyı öyle bi söylemiş ki insanın içine işliyor resmen.

  youtube kanalına göz atınca, az sayıda ve amatörce kaydedilmiş parçalarının mevcut olduğunu gördüm. saçma sapan insanların meşhur olduğu şu günlerde, böyle insanların yolunun açık olmasını dilerim.

  sen söyle biz dinleyelim güzel kardeşim, bahtın açık olsun...
 • oğlum bu gençlik bomba geliyor. demet akalınlardan ne ara bu seviyelere geldik?
  ses tonu falan çok hoşuma gitti kızın. bam bam da söylüyor hiç korkmadan kısmadan.
  devamı gelir inşallah.
 • gelecekte şarkılarını heryerden duyacağınızdan hiç süpheniz olmasın. sesi yorumu ve kendisi çok güzel. allah full tertibat yapmış göndermiş maşallah.
 • youtube'da nalan coverı ile keşfettiğim, ardından vazgeç gönül şarkısı ile "lan ben bu sesi bu güne kadar neden keşfetmemişim!" dediğim muhteşem sesli bir insan.

  kayıt kalitesi çok düşük lakin 1-2 profesyonel mikrofon alsa, şu anki o tadı verir mi bilmiyorum. aynısı yüzyüzeyken konuşuruz'da da oldu. o eski şarkılarının samimiyeti yok artık. elbette bu işte istiyorsa ilerlemesi çok iyi olur. fakat bu samimiyet dengesini kaçırma sakın eğer burayı okuyorsan.