• oğlum bu gençlik bomba geliyor. demet akalınlardan ne ara bu seviyelere geldik?
    ses tonu falan çok hoşuma gitti kızın. bam bam da söylüyor hiç korkmadan kısmadan.
    devamı gelir inşallah.
  • tüylerimi diken diken etmiş sese sahip küçük kardeşimiz. yaşı tahminimce 18. çok temiz ve güzel bir sesi var. yolunun açık olmasını diliyorum. umarım popüler olduğunda diğerleri gibi kendini bozmazsın.

düşünsenize şan ve profesyonel eğitimler aldığını. muhteşem olur.

nalan cover : https://youtu.be/zqmflt5kuec

instagram : https://instagram.com/…emakturk?igshid=d6z7rfpwrfhz

iyi olduğun sürece bu fularlı abilerin, amcaların, kardeşlerin, ablaların, teyzelerin sana desteğini esirgemez.

edit : mütevazı birisi.
  • söylediği şarkıları başkalarindan da dinliyorum ve bu kızın kaydını tekrar tekrar başa sarıyorum. en güzel yanı kendine has tarzıyla samimi geliyor oluşu sanırım.
  • zeynep bastık falan hikaye bu kızın yanında. sesi çok temiz ve güzel.
  • gelecekte şarkılarını heryerden duyacağınızdan hiç süpheniz olmasın. sesi yorumu ve kendisi çok güzel. allah full tertibat yapmış göndermiş maşallah.
  • youtube da tesadüfen denk geldiğim, düşük ses ve kayıt kalitesine rağmen sesinin güzelliği ve güçlülüğünü hissettirebilen güzel mi güzel hanım kızımız. yolun açık olur umarım.

https://www.youtube.com/watch?v=zqmflt5kuec
  • kendisi ile birlikte selma hünel, ramiz karaeski vibe'ı aldığım hanım efendi, youtuber ve müzik sanatçısıdır. sesi ile güzelliği ile insan hayatını cennete çevirebilme potansiyeli oldukça yüksektir. çok nazik ve sevimli gözüküyor aynı zamanda.

gerçi bu saatten sonra olur mu bilmem ama türk müzik kültürü kurtulabilirse umarım ve dilerim bunda hem etkisi olacaktır hem de çok çok güzel yerlere ulaşacaktır.

yolu bahtı açık olsun. ¦

(bkz: buna da dayanamam be ali cabbar.)
  • gece gece nalan diye bir şarkı sayesinde tanıdığım sanatçı. kendisine ait olmayan bu şarkıyı öyle bi söylemiş ki insanın içine işliyor resmen.

youtube kanalına göz atınca, az sayıda ve amatörce kaydedilmiş parçalarının mevcut olduğunu gördüm. saçma sapan insanların meşhur olduğu şu günlerde, böyle insanların yolunun açık olmasını dilerim.

sen söyle biz dinleyelim güzel kardeşim, bahtın açık olsun...
  • sesi de kendisi gibi güzel, umarım kendisini bozmadan ilerlemeyi başarır. yolu açık olsun.
  • yorumları bağımlılık yapan hanımefendi. her gün eve gelip sırayla dinliyorum, sonraki gün içerisinde yorumladığı şarkıları mırıldanıp akşam tekrar açıp sırayla dinliyorum. normalde yorumunun orijinal şarkıdan daha iyi olabileceği düşüncesine karşı dururum ama kendisi şarkıları daha yukarıya çıkarmayı başarmış. umarım daha çok söyler de daha çok dinleriz. böyle isimlere ihtiyacı var türk müziğinin. çok acil bir şekilde hem de.

en çok dinlediklerim şu şekilde:

beyaz skandalım (emir can iğrek)

can dostum (emir can iğrek)

intihaşk (onur can özcan)

kır papatyası (bahadır sağlam)

kış güneşi (tarkan)

kusura bakma (tuğkan)
hesabın var mı? giriş yap