şükela:  tümü | bugün
  • acilen çıkacak bir khk ile yürürlüğe girmesi gereken yasak..

iddia ediyorum ülkemizin gelişememesinin en büyük sebebi kara kuru genlerin devam etmesidir..

ortadoğu ve hindi-paki milletlerin de hep geri kalmasının sebebi budur arkadaş, gerisi masal..

esmer erkek ve esmer kadın döllenmesi oluşacak birey güçsüz ve sakat bir bireydir.
    sakatlıktan kastım genital bozukluk, tipin kayık, vücudun orangut.. pardon orantısız oluşu..

ya açık ten açık ten evliliği olacak, ya da esmer-açık ten evliliği olacak arkadaş..
    bi güzelleşelim ülkece amk..
    bu ne lan?

pazar günü git bağcılar'a, zeytinburnu'na, esenyurt'a,
    oradaki parklardaki anne - baba tiplerine bakın, ikiz kardeş sanırsınız..
    çocukları zaten bildiğin umut sarıkaya'nın aytek karakteri..
    fiziksel deformasyon yanında zihinsel olarak da gelişime engeldir bu..

abd neden dünyanın en güçlü devleti?
    çünkü melezler ülkesi..

bir melez, anne karnında 9 ayını tamamlayıp doğabiliyorsa artık onu gerçek dünyada kimse aşağı indiremez..

melez genler bu dünyadaki sağlık ve zihinsel gelişim açısından en ileri seviyede olan formattır.

bu yüzden ülkenin selameti için zıt genler birbiriyle döllenmelidir.
    kendinizle evlenmeyin artık amk be..

öeeehh!
  • bu yüzden 4 eş serbest diye biliyorum. sarışın, esmer, kumral farketmez, araplar affetmez.
  • inci sozlukten aramiza hosgeldin kardes
  • iste buu!! sabah sabah okudugum bu entry tum dertlerime derman olmustur. * *
  • sarışın sever abaza temennisi.
  • dominant gen çekinik gen falan bunlardan haberi olmayan yazar talebidir. esmer bir birey ile sarışın bireyin evlenmesi sonucunda 1/4 ihtimalle sarışın, 3/4 ihtimalle esmer bir birey doğacaktır. bu kahverengi göz - renkli göz olayında da böyledir. dolayısıyla ülkemizin 2023 yolunda çipil gözlü, beyaz tenli, sarışın-ginger bireylerin çoğalmasını istiyor isek bunları birbiriyle çiftleştirmeli biz karalar ise çocuk dünyaya getirmemeli, çok elzemse de birbirimizi sikmeliyiz.

(bkz: evet)

edit: hapsiriktozu uyardı poligenetik olarak belirleniyor göz rengi diye (hep kusuratli rakam vermediğimden, kusuratli vereydim iyiydi). evet birden fazla gen etki ediyor göz rengine ve çok nadir de olsa renkli gozlulerden kahverengi gözlü çocuk olabiliyor. sarışınlardan da esmer çocuk. ancak tabi bu oldukça küçük bir ihtimal. dolayısıyla biz esmerler birbirimizi sikmeye devam ediyoruz

(bkz: hoop beyler)
  • şu başlığa ve fotoğrafa bakarak çürütülebilecek önerme. adamların %90'ı esmer.

(bkz: bilim adamlarinin 1927 yilinda cektirdigi fotograf)