• goreceli olarak ayricaliktir.

yazin yok koruyucuymus, yok pisik kremiymis ugrasmazsiniz. solaryum vs zimbirtilarla ugrasmazsiniz ve en onemlisi daha gec yaslanirsiniz.

ayrica cilt lekesi falan varsa da belli olmaz. ha yok mudur dezavantajlari? saymakla bitmez. misal sacinizi sariya boyatamazsiniz. gunesten uzun sure korunmazsaniz, yaz sonunda eminonunde saat satmaya baslayabilirsiniz.

neyse aklima geldikce yazarim.
  • türkiye'de olmasa da ekşi sözlükte azınlık olmaktır. herkes akça pakça amk!
  • fildişi sahilleri'nde yaşadığım dönem haricinde dahil olduğum güruhtur. orası türk tipi esmerler için cennet, sizden bahsedilirken sarışın adam gibi sıfatlar kullanabiliyorlar, üstelik fransızca dile getirildiği için ayrı bir erotizm siniyor bünyeye.
  • yavşak değilseniz ve isminiz de taylan değilse, durmak yok yola devam.
  • (bkz: şanssızlık)
  • bir yüzde veremeyeceğim ancak sıklıkla beyaz tenlilerden hoşlanmak demek benim açımdan (bak benim açımdan diyorum, altını çiziyorum). zıt kutuplar mı birbirini çekiyor anlamıyorum ama bu yaşıma dek bana kesik atan kızların ezici çoğunluğu esmer tenli idi. hayır kendileri ile alıp veremediğim yok ama ben yıllarca beyaz tenli, uzun boylu ve mümkünse olabildiğince açık saç tonuna sahip kızlardan hoşlandım ama muradıma bir kez hariç hiç varamadım. şu an buğday tenli bir eşim var. zamanla buğday teni sevdim, her şeyin ortası iyiymiş meğer. ha merak ediyorsan ben beyaz tenli olmayı hiç sevemedim, hele ki yazın denizde, plajda. kış güzeldir dedim hep kışı sevdim.
  • polis tarafından daha çok çevirmeye maruz kalmaktır.
  • yazın güneş kremi aramadan denize girmektir.
  • çirkin olmanın yüzde ellisi.
  • esmer tenli olmak demek güneşte daha cabuk bronzlaşmanı demek
hesabın var mı? giriş yap