şükela:  tümü | bugün
  • çeşme alaçatıda açılmış ve müşterilerini kazıklamak odaklı çalışan bir tür meyhane. 1 kişilik fix ücret yaklaşık 275tl. eğer rezervasyon sayınızda bir azalma olursa verdiği hizmete göre değil rezervasyon sayına göre hesap ödersiniz. rezillik puanı 10/10

(bkz: esnaf alaçatıdaki yaşadığımız rezillik)
  • alaçatı'nın son üç yıldır en çok rağbet gören mekanı ve yeni nesil meyhanesi. fiyatlar alaçatı standartlarında hatta belki üstünde, ancak hem yemek hem servis hem de eğlenceyi bir arada sunması bakımından rakipsiz. herkesin masaların üstünde olduğu adeta aile düğünü havasına giriyor ilerleyen saatlerde. herkes bi hadi oynayalım dağıtalım kafasında.

şunu gördüm ki öyle yoğunlar ki rezervasyon sorunu olması çok doğal. millet birbiriyle yarışıyor resmen. bir anda acun falan girebiliyor içeri durup dururken.

bu kadar rağbet gören, masa sayısı ve kişi sayısında bir kişinin bile önemli olduğu sezon günlerinde, gelmeyecek kişiyi belirtmezseniz bu gibi mekanlar hep rezervasyon ücreti talep ediyorlar, bu bir ilk değil. ben x bi yerde bile gelmeyecek kişi olduğunu bile huzursuz olup arıyorum 3'e düştük diye, o yüzden bence biraz müşteriye de görev düşüyor.