• eskişehir osmangazi üniversitesi öğrenci bilgi sistemi. http://193.140.141.9:7777/…esibilgisistemi/asp.home adresinden ulaşılabilen, sunucuları 00:00-06:00 saatleri arasında kapalı olan sistemdir. en azından kayıt zamanları çok büyük derde sokmaz insanı, oturduğumuz yerden kayıt imkanı verir yaklaşık bir saat içinde.
  • devlet memuru gibi çalışmaktadır, gece 12'den sonra çalışamama sebebi bir duyuma göre sitenin hacklenme endişesiymiş, duyduğumda gülmekten kriz geçiriyordum sanırım hackerlar gündüz gözüyle hacklemekten korkarlar hesabı, zaten mantıklı işleri bir elin parmaklarını geçmeyen yönetime sahip, yakın zamanda kurtulmak istediğim okulun sistemi.
  • üniversitenin nasıl bir yönetim zihniyetine sahip olduğuna dair nefis bir örnektir.amatörlük mü desem, ciddiyetsizlik mi bilemiyorum artık..ayrıca bunun sınav programı kısmı da süs olsun diye konmuştur adeta; 4 yıldır çalıştığını, altının dolu olduğunu görmedim.ilkokuldaki günlerine geri götürür öğrenci kişiyi, okulda pano takibi yapmaya mecbur bırakır atm önünde maaş kuyruğundaki emekli misali.
  • yine kayıt vakti ve yine tutmuştur. gidicem vericem laptop'u server diye kullansınlar.
  • bu yıl bir ilk olarak sorunsuz bir şekilde kayıt yapmamıza olanak vermiş sistemdir. serveri falan değiştirdiler herhalde. bilgi işlem çalışıyor!
  • an itibariyle çılgınlarcasına sıvamakta olan bilgi sistemi.şu serverı kuranlar half life crossfire c.s assault serverı kuracak adamlar değil,samimi söylüyorum ömür törpüsü bilgi sistemidir.
  • an itibari ile tarayıcının yükleme simgesine sonsuz loopta çılgın attıran sistemdir.
  • ticareti öğrendiğim yerdir. ıki üç sene önce yanlış hatırlamıyorsam bilgi sistemindeki hiç bir zaman rağbet görmeyen anketlerin doldurulması için bir uyarı yazıyordu
    'sistemdeki anketleri dolduran öğrencilere iki adet öğrenci belgesi ücretsiz verilecektir'
    marketteki şampuan saç kremi promosyonundan farksız bu tür uygulamaları zaman zaman bünyesinde bulunduran sistemdir. anlaşılması zordur. herşeye tamam len seni mi kırcaz der ama bi saat sonra fikri değişir.
  • inşaattamısın ?
hesabın var mı? giriş yap