şükela:  tümü | bugün
 • starbucks harikası soğuk kahve. frappucino karışımı 1 veya 2 shot espresso ve bolca buzla karıştırılıp servis ediliyor, harika oluyor.

  (bkz: espresso)

  (bkz: frappuccino)
 • tek kelime ile starbucks mucizesi acaip kahve. benim gibi kahve icerken tatli $eyler yerine kahvenin gercek tadini almak isteyenler icin yaz sicaklari icin inanilmaz bi malzeme, yaratik daha ne desem ki.

  ama mutlaka extra bi shot espresso isteyin yaptirirken. haa bi de kahvenin ustune mutlaka yaninizda uj bej tane tarcinli after coffee mints olsun.
 • caramel frappuchinonun sadesi sayılabilecek müthiş içecek . onu çok şekerli bulanlar için ideal .
 • yazın starbucks'taki favorim. çoluk çocuklar ve kızlar gibi bol şekerli şerbetler yerine adam gibi bir soğuk kahve içmek isteyenler içindir. yalnız ekstra shot isteyin. kahvesi bol olsun. bolca buz, süt ve espressoyu mikserde çırpıp servis edilir. muhteşem serinletici, kafeini yüksek güzel bir karışımdır.

  bunun içindeki tatlı miktarı çok baymıyor, ama ben yine de tatlandırıcıyı az koymalarını istiyorum öyle daha güzel oluyor.
 • şimdiye kadar onlarca defa içmişimdir, iki kere aynı tadı aldığımı hatırlamıyorum. latte misto v.s. standart yapabiliyorlar fakat baristaların bir çoğu bu meretin tam olarak nasıl yapıldığını bilmediğini düşünüyorum.
  ya şekerli olur, ya şurubu az olduğu için komple buz içersin, ya kahve tadı az olur.
 • gerçekten de starbucks'taki baristalar bunu bir standarta bağlayamıyor. her içişimde farklı bir şey içiyorum ve bu içtiğim şey genelde güzel olmuyor. iki fırt çekiyorum ve bitiyor, sadece buz kalıyor. bazen gidip değiştirmek zorunda bile kalabiliyorum ki değiştirdikten sonra kalitesini bir tık arttırabiliyorlar. e madem daha güzel yapabiliyorsunuz neden baştan öyle yapmıyorsunuz da beni "acaba bu sefer yapabilecekler mi yoksa param çöpe mi gidecek" diye strese sokuyorsunuz?

  bazen değiştirdikten sonra bile kötü olabiliyor. starbucks baristaları yüzünden çok sevdiğim bu içeceği artık tercih edemiyorum.
 • bu yazın favori içeceğim. fakat şubeler arasında inanılmaz tat farkı oluyor. bir yerde kahvesi bol bir tat gelirken bir yerde çok şekerli olabiliyor. kardeşim bunu neden bir standarda bağlayamıyorsunuz.