şükela:  tümü | bugün soru sor
 • diriliş dizisinde halime hatun rolü ile ekran karşısına çıkan afet-i devran.

  özlemişiz tanımadığımız suretleri ekranda görmeye. ilk bölüm için sessiz sakin bir giriş yapsa da ilerde adından oldukça söz ettirecek.

  ve yeri gelmişken şunu söylemeden gitmek olmaz:

  buralar hep entry dolacak mirim.

  lüzumsuz ekşi sözlük çağrısı: o twitter profil fotoğrafınız gerçek olmamalı kuzeniniz koymuştur bence. *
 • --- spoiler ---
  dest-bûsi arzûsıyla ger ölsem dostlar
  kûze eylen toprağum, sunun anunla yâra su
  --- spoiler ---

  (bkz: afet-i devran)
 • boyu benden uzun olmayaydı iyiydi. duru güzelliktir efendim.
 • yaşayan en güzel hatun. instagram da bir fotoğrafının altına çok güzel diziyi çok beğendim yazmam üzerine bana teşekkür de etmiştir. gel de aşık olma!
 • inanılmaz güzelliğe sahip olan, diriliş ertuğrul dizisinde halime hatun rolü ile döktüren melaike.. severek izliyoruz..
 • kafamda deli sorular oluşmasına neden olan yeni yetme ünlü. şimcik bu kız daha önce bir projede yer almış mı? hayır. konservatuar mezunu mu? e hayır. çok mu güzel? hayır. çok mu yetenekli? gördüğümüz kadarıyla ona da hayır. e ne bok yemeye reyting rekorları kıracak bir dizide bu sıradan oyunculuğuyla başrol sayılabilecek bir role hak kazandı.
  bu "tanıdık" olayının oyunculuk endüstrisinin yakasını bırakmasını diliyorum. ölü balık gibi bakanları başımıza oyuncu ettiler.
  ayrıyetten dikkatimi çeken bir konu var. zilan odabaşı olayından sonra böyle bir kaç az ünlü başlıklarının ilk entrylerine bakayım dedim. ne göreyim neredeyse hepsinde aynı olay. sıradan bir tipe çok güzel mi demeler, vasat oyunculuğa methiyeler mi düzmeler ne ararsan var. bak abartmıyorum istisnasız her az ünlü başlığında bu durum var. olay böyle olunca da akla tek bir şey geliyor; kast ajanslarının sözlük kalemleri ajansa bağlı oyuncuları bu şekilde öne çıkarmaya çabalıyor.
 • twitter hesabı budur
  oyunculuğu güzel kendi güzel hoş bir hatun. selçuklu minyatürlerinden çıkmış gibi maşallah. allah bahtını açık etsin.
 • inanılmaz derecede güzel oyuncu. hani divan edebiyatında tasvir edilen sevgililer olur ya. bu kızı ilk gördüğümde direkt kafamdan şiir okumaya başladım. iri gözleri, kalın kaşlarıyla öyle doğal bir duruşu var ki bakıp hayran kalmamak elde değil. daha ilk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen çok başarılı. yolu açık olsun.

  http://www.diziler.com/…4000/esra-bilgic-184066.jpg

  http://sanalpedia.com/…4/12/esra-bilgic-4.jpg?w=410

  http://i.radikal.com.tr/…01/21/fft22_mf3251458.jpeg
 • hande soral a benzeten bir ben miyim?