şükela:  tümü | bugün
  • diriliş ertuğrul adlı dizinin pakistan'da yayınlanmasından ve çok tutmasından sonra pakistanlılar dizide halime hatun rolünü oynayan esra bilgiç'i takip etmişler. ama kadının dizideki gibi giyinmediğini görünce insta'da fotosunun altında tabiri caizse kudurmuşlar. yetiş ya israil..

sizi bu iğrenç muhafazakar kültürün pençesinden kurtaran atatürk için bugün ne yaptınız?

foto: görsel

altındaki yorumlar: görsel

edit: eksiup yasakmış, sözlüğün kendi görsel yükleme özelliğinin geldiğini bilmiyordum uyarı için shah caspian,ertqn ve cathars'a teşekkürler
  • gerçek hayat ile film/dizi dünyasını ayırt edemeyen bu mallara ne yazsam az.
  • "astagfirullah halima baji" diyen elemana koptuğum yorumlar.

yemin ederim sike sürülecek akıl yok bu zihniyette. o yüzdendir ki başları dertten, götleri sikten kurtulmuyor sürekli...
  • (bkz: becoz)
  • kahkaha attım. ne bekliyorlardı ki?
    hayal aleminde yaşıyorlar. umarım, kızın başına bela olmazlar.

tanım: ahlak dersi vermeye çalışan kitledir.
  • çok komik gerçekten. hayatlarında ilk defa tv izleyip o gün de instagrama mı üye yapılmışlar anlamadım ki?
  • en ufak durumda da "mashallah paki love turkey erdogan love turk broders bruh moment" yazan güruh. kardeşim az ötede takılın ama ben sizin kardeşiniz falan değilim, gidin başka kardeş bulun kendinize.
  • türkiye ve pakistan.. aynı şeyin laciverti. pakistan türkiye’nin bir asır boyunca tayyip tarafından yönetilmiş versiyonu.
  • bir cogumuzun kardesi olarak gormedigi pakistanin kurtulus savasimizda bize yaptigi yardimlari gormezden gelen bir toplum olmusuz. hemde o yardimlari senin ninene goz koyan, topraklarini isgal etmeye kalkan senin su siralar kendini yakin hissettigin toplumlara karsi savasman icin yapmis.
  • bu kadının çok farklı bir güzelliği var 1.80'e yakın boy, böyle hokka burun, pürüzsüz ten, sırma saç. günümüzün çakma sarışınlarından değil. bir kadın olarak söylüyorum gerçekten çok çok güzel. insanlar onun gibi gözlere sahip olmak için badem göz ameliyatı oluyor. keşke gökhan töre'yle evlenip boşanmasaydı, u deserve better esra:(