1. kayinpederinin (kurt idris) mafya olmayip kabadayi oldugunu kabul eden tv yildizi.
    kendisinden cok firtinali bir hayat bekliyorum sahsen.
    hele bu nisanlisindan bir ayrilmaya kalksa haberler patir patir gelecek.
    herhangi bir asiri guzelligi yok ama toplamda guzel hatunlar sinifindan.

"cok konusan bos konusur" deyimini su an habertur te ispatliyor.

dokulen incilerden bazilari :
    insan evliyken de yanliz kalir
    kafayi kesip kenara koyar dinlenirsin ! ! !
    ali nin babasi yalnizca kabadayi, uyusturucu ile ugrasmamis
  2. ''fan klabıma burdan sevgiler,fan klabımla huzur evi ziyaretine gideceğiz''diyen,şu an atv de evlendirme programı yapan kişilik...yukarıda ki cümleler şunu düşündürür:''e bu kadının da fan klabı varsa ben de istiyom bi fan klap...benim niye fan klabım yok?!"ciddiyetle böyle düşündürür çünkü orta da bi hayran kitlesi vardır ve bu hayran kitlesinn ne amaçla hayran kitlesi olduğu,hangi akla hizmet ettiği,hayranı oldukları kişinin hangi vasfına hayran oldukları belli değildir...
  3. "söz uçar, yazı kalır" lafının telif hakkı kendisindeymiş. bu kadar laf ve fikir üretmiş de hepsini çalmışlar ama bu lafı kimselere kaptırmayacakmış. ya sabır ya selamet..
  4. bu izdivaç programlarında ne zaman eşcinsel bir aday olacak diye merak ederken bu hanımın programında bu akşam oldu. amsterdam'da yaşayan bir lezbiyen, kadın talip aradığını söyledi telefonla bağlanarak. meşhur türk örf adet ve ananelerine halel gelmesin diye esra hanım "başka programlara" diyerek telefonu kapattı ve cinsel tercihler(?) üzerine beylik bir konuşma yaptı. aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık bu konuyu homofobik bir tavırla fakat çoğunluk popülizmi ile kapattı.

edit: ha bir de "herkesin tercihi kendine, saygı duyarız ama burası türkiye, bu tür şeyler dört duvar arasında kalmalı" şeklinde attığı nutuk da hoşuma gitmedi değil.
    tabi ya kadın-erkek arasında çöpçatanlık yapılması "normal". kadın-erkek ne yaparsa olur, görmemizde sakınca yok ama eşcinseller ilişkilerini dört duvar arasına gizlemeli. tamam programına davet etmedin (hadi bunu anladık). yolda, halka açık yerlerde görmek de istemiyorsun. bir kadının başka bir kadınla ilişki kurmasını da yadırgayıp tepki gösteriyorsun, isteyeni azarlıyorsun. peki saygı tam olarak bunun neresinde? "evlerini basıp ikisinin de beline odunu ver etmiyorum, o yüzden saygılı sayılabirim" türünden bir saygı mı?

"programın formatı ve izleyici profilimizi oluşturan türk halkının konuya bakışı neticesinde ancak kadın ve erkek arasında bir izdivaç yapmamız sözkonusu, ayrıca kanunen de şimdilik böyle bir hakkınız olmadığı için ben bunu göze alamam, size bol şans diliyorum, kusura bakmayın" dese incileri dökülürdü sanıyorum.
  5. esra erol, eda isimli şahsın programı ile dalga geçtiğini bunun bir komplo olduğuna inanamasından dolayı şahsı tespit edip "canınızı yakarız" diyerek aba altından değil direk üstünden sopayı göstermiştir. oysa kızcağız sadece "beni mutlu edecek bir kadın ile evlenmek istiyorum" demiştir. e program esra erol'da evlen benimle değilmi?
  6. az önce, amsterdam'da daha önce bir evlilik yaptığını söyleyerek lafa başlayan bir hatun aradı programını. kadın, hemcinsimle evlendim der demez hanfendinin kaşlar çatıldı, resmen titremeye başladı. telefondaki şahıs, 'programınızdan hemcinsim olan kendime göre birini arıyorum' diyince esra erol hanımefendi de git başka programları ara diyerek suratına kapadı kızcağızın.

hadi şov olsun bu, senle dalga geçiyor olsunlar -ki hiç sanmıyorum- ; insan az nezaketli olur. formatımıza uygun değil der yine kapatırdın o teli de hadi yallah hoşçakal demeye getirmek de neyin nesi? kapattıktan sonra herkesin cinsel tercihi kendine, saygılıyız edebiyatı yapmak nedir? hoşgörü kelimesi ne demektir? çook fırın ekmek yemen lazım çok.

http://www.timsah.com/…la-lezbiyen-soku/nt0rmkoeqzl

edit: link
  7. homofobisini örtbas etmeye çalışan ama başarılı olamayan, uyduruk bir programın homofobik sunucusu. erkek egemen yaratıklar nasıl geyleri sevmiyorsa, esra erol ve türevleri de lezbiyenleri sevmiyorlar.

edit: esra erol bilmeyebilir ama, geylerin de lezbiyenlerin de evlenip mutlu bir yuva kurmaya hakları vardır.