• ''fan klabıma burdan sevgiler,fan klabımla huzur evi ziyaretine gideceğiz''diyen,şu an atv de evlendirme programı yapan kişilik...yukarıda ki cümleler şunu düşündürür:''e bu kadının da fan klabı varsa ben de istiyom bi fan klap...benim niye fan klabım yok?!"ciddiyetle böyle düşündürür çünkü orta da bi hayran kitlesi vardır ve bu hayran kitlesinn ne amaçla hayran kitlesi olduğu,hangi akla hizmet ettiği,hayranı oldukları kişinin hangi vasfına hayran oldukları belli değildir...
 • "bir şey söylim mi? eskişehir birkaç sene sonra her yere 10 basacak!' - esra erol
 • "söz uçar, yazı kalır" lafının telif hakkı kendisindeymiş. bu kadar laf ve fikir üretmiş de hepsini çalmışlar ama bu lafı kimselere kaptırmayacakmış. ya sabır ya selamet..
 • bu izdivaç programlarında ne zaman eşcinsel bir aday olacak diye merak ederken bu hanımın programında bu akşam oldu. amsterdam'da yaşayan bir lezbiyen, kadın talip aradığını söyledi telefonla bağlanarak. meşhur türk örf adet ve ananelerine halel gelmesin diye esra hanım "başka programlara" diyerek telefonu kapattı ve cinsel tercihler(?) üzerine beylik bir konuşma yaptı. aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık bu konuyu homofobik bir tavırla fakat çoğunluk popülizmi ile kapattı.

  edit: ha bir de "herkesin tercihi kendine, saygı duyarız ama burası türkiye, bu tür şeyler dört duvar arasında kalmalı" şeklinde attığı nutuk da hoşuma gitmedi değil.
  tabi ya kadın-erkek arasında çöpçatanlık yapılması "normal". kadın-erkek ne yaparsa olur, görmemizde sakınca yok ama eşcinseller ilişkilerini dört duvar arasına gizlemeli. tamam programına davet etmedin (hadi bunu anladık). yolda, halka açık yerlerde görmek de istemiyorsun. bir kadının başka bir kadınla ilişki kurmasını da yadırgayıp tepki gösteriyorsun, isteyeni azarlıyorsun. peki saygı tam olarak bunun neresinde? "evlerini basıp ikisinin de beline odunu ver etmiyorum, o yüzden saygılı sayılabirim" türünden bir saygı mı?

  "programın formatı ve izleyici profilimizi oluşturan türk halkının konuya bakışı neticesinde ancak kadın ve erkek arasında bir izdivaç yapmamız sözkonusu, ayrıca kanunen de şimdilik böyle bir hakkınız olmadığı için ben bunu göze alamam, size bol şans diliyorum, kusura bakmayın" dese incileri dökülürdü sanıyorum.
 • objektif bi gözle bakarsak agresif ve kompleksli.subjektif olarak ise,bence itici ve çirkin.ama tabi tam türk televizyonlarına göre biri.

  (bkz: ananı türk televizyonunda gormusler)
 • esra erol, eda isimli şahsın programı ile dalga geçtiğini bunun bir komplo olduğuna inanamasından dolayı şahsı tespit edip "canınızı yakarız" diyerek aba altından değil direk üstünden sopayı göstermiştir. oysa kızcağız sadece "beni mutlu edecek bir kadın ile evlenmek istiyorum" demiştir. e program esra erol'da evlen benimle değilmi?
 • az önce, amsterdam'da daha önce bir evlilik yaptığını söyleyerek lafa başlayan bir hatun aradı programını. kadın, hemcinsimle evlendim der demez hanfendinin kaşlar çatıldı, resmen titremeye başladı. telefondaki şahıs, 'programınızdan hemcinsim olan kendime göre birini arıyorum' diyince esra erol hanımefendi de git başka programları ara diyerek suratına kapadı kızcağızın.

  hadi şov olsun bu, senle dalga geçiyor olsunlar -ki hiç sanmıyorum- ; insan az nezaketli olur. formatımıza uygun değil der yine kapatırdın o teli de hadi yallah hoşçakal demeye getirmek de neyin nesi? kapattıktan sonra herkesin cinsel tercihi kendine, saygılıyız edebiyatı yapmak nedir? hoşgörü kelimesi ne demektir? çook fırın ekmek yemen lazım çok.

  http://www.timsah.com/…la-lezbiyen-soku/nt0rmkoeqzl

  edit: link
 • homofobisini örtbas etmeye çalışan ama başarılı olamayan, uyduruk bir programın homofobik sunucusu. erkek egemen yaratıklar nasıl geyleri sevmiyorsa, esra erol ve türevleri de lezbiyenleri sevmiyorlar.

  edit: esra erol bilmeyebilir ama, geylerin de lezbiyenlerin de evlenip mutlu bir yuva kurmaya hakları vardır.
 • lezbiyen kızcağıza verdiği tepki ile profesyonelliği gözümde sıfır olmuştur. bu duruma verdiği tepkiyi görene kadar, "bu kız aslında çok entellektüel ama bu program bunu göstermesine izin vermiyor, belki sonraki projelerde zeka parıltısını net bir şekilde ortaya koyabilir" diye düşünürdüm oysa hep.

  maskesinin düştüğünü ve çıplak düşüncelerinin ortaya çıktığını farkedince de çarkedip toparlamaya çalıştı ancak iş işten geçmişti, kimse yemedi.

  türkiye'de program yapıyorsun, üstelik atv gibi sahiplerinin kim olduğu belli bir kanalda, kimse senden o kıza gel sana burda bir eş bulalım demeni bekleyemez elbette ama verdiğin tepki de çok ucuzdu be esracım.
 • bu hanım homofobik filan değil. bu hanım, o stüdyoya doluşmuş kaçıkların aynası.
  kendince de en akıllıca hareketi yaptı, lezbiyen kızcağızın suratına "git başka yeri araaaa, taaam mııaa" diye haykırarak telefonu kapattı. büyük alkış aldı. programının iffetini, toplumun ruhsal ve fiziksel dengesini korudu.

  o stüdyodaki cahil kalabalığın eşcinselliği anlamasını mı bekliyorsunuz siz? nasıl bu kadar saf olabiliyorsunuz? psikiyatri uzmanlığı yapan doktorlar hala eşcinselliği patolojik bir sorun olarak ele alırken aklını döşü kıllı erkeklerle, ehl-i namus dul kadınlarla bozmuş insanlarla dolmuş taşmış bir programda eşcinsellik konusunu nasıl açabilir o kadın?

  ama nasıl bi haddini bilmez olduğunu da belli etti kendisi. sanki esra ceyhan'ın programında beyanat vermeye çağrılmış psikologmuşçasına eşcinsellik hakkında brifing vermeye bile kalktı.
  bacım, sen bildiğin işleri yap, otobüste giden garibanlar var orda... aklı zkinde prostat amcalar var. kıllı döşe aç dul ve ehl-i namus teyzeler var. ekmeğine bak sen. hadi bakiim.

  bidit: mazallah gg.