şükela:  tümü | bugün
  • akıllara durgunluk veren olaydır. başlık da aradım ama bulamadım.

    şöyle; şenol- fatma demiröz çifti, oğulları hamit demiröz'den bir yıldır haber alamadıklarını ve kendini doktor olarak tanıtan ve adının nehir taşkın olduğunu söyleyen, oğullarından yaşça büyük bu kadın tarafından kandırılarak alıkonulduğunu iddia ediyor. akabinde yayına gelen ihbarlarda, nehir taşkın olarak bilinen bu kadının gerçek isminin aynur yılmaz olduğu ortaya çıkıyor. sonradan anlaşılıyor ki, meğer o kadın, kocasını sevgilisinin ailesine kardeşim diye tanıştırmış. sevgilisini ise kocasına "bir akrabam" diye tanıtmış. birbirlerinden habersiz iki erkek, o kadınla birlikte aynı evde tam sekiz ay birlikte yaşamış. şaka gibi.
    ama akıl uçuran olaylar bununla da sınırlı değil. yayına katıldığında 1984 doğumlu olduğunu ama nüfusa altı yıl geç kaydedildiğini, bu nedenle 1989 doğumlu sevgilisi hamit demiröz'den bir yaş küçük olduğunu söyleyen aynur yılmaz'ın aslında 45 yaşında olduğu anlaşıldı.

    ve günün sonunda söz konusu aynur yılmaz’ın kardeşleri de dahil olacak şekilde kadın ticareti yaptığından şüpheleniliyor.
  • yine birtakım çapraşık ilişkiler. daha önce iki evlilik yapmış olan kadın şimdiki imam nikahlı eşiyle eski kocasıyla aynı evde sekiz ay yaşamış. eski kocasını kardeşim diye tanıtmış. sahte isimler kunlanmış kendini doktor olarak tanıtmış. hatta okuma yazması da yokmuş ama yeni sevgilisiyle facebookta tanışmış
    (bkz: ne dönmüş altan ya)