şükela:  tümü | bugün
  • evlilik programlarının kaldırılmasından sonra esra erol'un yeni formatıyla sunduğu programın adı.

atv'de yayınlanmaktadır.

uykuya devam...
  • yine avaz avaz kurgu kokan program.

ablanin bi tanesi göz pinarina beyaz kalem bile sürmüş. yani bilmeyen varsa cok detayli bir makyaj yapmış. kontür kaş, kafasında başörtüsü. babasına kırgınmış. sorunca derdi dünyadan büyük.

herhalde şu an tek izlenecek gündüz programı müge anlı'nınki..
  • evlenme programının yerini ayrılan çiftleri birleştirme konsepti almış.

önceki eğlenceliydi, dans edenler, gülüp eğlenenler vardı. şahsi fikrim bu olmamış, bıktık dram dram her yerimiz.
  • reytinglerde çakılacağını ümit ettiğim şey. esra erol ve ağzı bozuk mafya bozuntusu kocası evlendirme meraklısı teyzeler sayesinde 10 küsür yıldır yeteri kadar parsayı topladılar. şimdiye kadar kazandıkları trilyonlar yedi nesil boyunca onlara yeter de artar zaten.
  • umuyorum ki bu kadini da, kocasini da, sevimsiz kardeslerini de orada burada gormekten kurtulucaz... ızlemedim, izlemem de nasil bir program yaptigini bilmiyorum ama bir umut...
  • şu an kanalları gezerken karşılaştığım, formatı müge anlı'ya evrilmiş program.
  • ülkedeki mide bulandırıcı olayların bize ekranlardan yansıması. bilmem kim kimin çocuğunu almış, kim kimi kaçırmış. korkunç bir şey. maalesef ki meraktan izliyorum bir süredir.
  • allahın esra erol'u başımıza acar gazeteci oldu. git allasen.