1. 18 yaşındaki bi akrabam sebebiyle izlemeye mecbur kaldığım şey.

hiç de hoşlanmam halbuse o sana yakıştı yok bu yakışmıyo...

normal bi insan olsa zaten normal çevresinden birini bulup karı ya da koca olmayı başarabilirdi zaten...
  2. 19-20 yaşındaki genç kızların sanılanın aksine evlenmek değil ünlü olmak için geldikleri program. ünlü olmaktan kasıt illa dizide klipte oynamak değil, oradaki locada biraz oturup televizyonda gözükmek bile egolarını tatmin ediyor. arkadaşlarına, komşularına, mahallelerine hava atıyorlar. ben daha burda evlenen 19-20 yaşında kız görmedim. andy warhol durumu güzel açıklamış zamanında.
  3. özellikle sınav haftalarında oturup izlediğim program.

bugün bir amca geldi, locadaki bir teyzeye talipmiş. amca restaurant müdürüymüş. çocukları da amerika'da ve avrupa'da yaşıyorlarmış. hayatını anlatmaya başladı. 68 kuşağındanmış, nazım hikmet'in, aziz nesin'in eserleriyle geçmiş gençliği. ayrıca türk sanat ''musikisi'' tutkunuymuş. sonra düşündüm, biz sürekli eğitimsiz ya da donanımsız insanların katıldığı bir program diye eleştirirken kimler katılıyormuş da haberimiz yokmuş. geçenlerde makina yüksek mühendisi bir bey vardı. şuan da locada adını bilmediğim, ama türk hava yolları'ndan emekli bir hostes abla var. gezmediği ülke kalmamış anlattığına göre. nice üniversite mezunu başvuruyor bu programa. benimse en büyük keyfim, ''kendisine talip olanı acaba beğenecek mi, çaya çıkacaklar mı birlikte'' diye merak etmek. bir nevi sosyolojik gözlem yapıyorum. ileride bu konuda tez yazmayı hedefliyorum.
  4. son dakika!!

doğukan, gelen esmer bomba talibini görünce dibi düştü ve esra hanım "dışarı çıkalım mı?" dedi. "çünkü burda duramam" dedi+%&&//

ahahhahahaa aylarca orda. o da haklı dkjgfsdkj
  5. sosyologları ilköğretimlerde öğretmenlik yapan ülkede yayınlanan abuk program. matematik derslerine giren sosyologlar vay babanın kemiği. sosyolojik bir vaka olan böylesi saçmalıklar nasıl da normalleştirilmiş yutturuluyor.

birileri de üniversite mezunlarının başvurduğunu yazmış. he canım. üniversiteler öyle rezil durumda işte. cehaleti alacağına, cehalet aşılıyor.
  6. az önce güzel ve dahi seksi bir kadın görünce zembereği boşalan bir erkeğe şahit olduğumuz program. adam ömründe görmediği kadar taş bir azeri gördü ve gülme krizine girdi şaşkınlıktan. hoş bir sahneydi.

bir de esra erol rüküşlükten bir gün ölecek. kendisine: "ouuv yoo poliesteeerr!" diyen çağatay koçtuğ tepkisi vermek istiyorum müsaadenizle. bir kadın tesadüfen bir gün şık olmaz mı? yok yani zevk sıfır. penyeyle bile çıktı programa deli mi ne?!
  7. türk kızı ne ister sorusunun cvplarından birini de barındıran ensari isimli elaman / adayı da olan proram .ve tabi bi de konuşmayaydı iyiydi. hakkaten boylu poslu yapılı ve yakışıklı aday ensariye on puan on puan on puan. kezban mı ? ha evet .
  8. bir ateisti bile anında patlama seviyesinde iman sahibi yapabilecek program.

bunları izleyince kendin için şükredecek birini arıyorsun sen de, eminim.
  9. açık açık ''yakışıklı erkek arıyorum, yolda bizi gören kızları çatır çatır çatlatmak istiyorum'' diyemeyenlerin ''kriter, elektrik'' ayağına onca talibi telef ettiği program. artık bu programa karşı öyle bir öngörü kazandım ki talip gelir gelmez ''gol olur'' tarzı saptamalar yapar ve tutturur oldum.
  10. bugün tuba denen gurbetçi kıza gelen fırat isimli hakikatten yakışıklı, mert öcal tipli çocuğu reddetti ya bunun tek açıklaması vardır; bu kız o programa çıkıp reddedildiği için kendince intikam alıyor.. ben de diyordum ki uzman yardımcısı kenan imirzalioğlu'na benzeyen kuzenim bu kıza talip gitsin, yedirir miyim kuzenimi ben senin egona? şu saatten sonra da bir tane talip gelmez o kıza.

esra erol'da evlen benimle hakkında bilgi verin