şükela:  tümü | bugün
 • açık açık ''yakışıklı erkek arıyorum, yolda bizi gören kızları çatır çatır çatlatmak istiyorum'' diyemeyenlerin ''kriter, elektrik'' ayağına onca talibi telef ettiği program. artık bu programa karşı öyle bir öngörü kazandım ki talip gelir gelmez ''gol olur'' tarzı saptamalar yapar ve tutturur oldum.
 • bünyesinde bir adet avukat, bir adet psikolog ve haddinden fazla bekar barındıran programdır. sonunda doğukan adlı adanalı iri arkadaş aday ve talibini buldu.
 • tuba isimli kimseyi beğenmez bir konuğu bulunduran programdır. kendisine talip elemanın gözlerine bakıp kırıtık birşekilde "gözlerin çok güzel, allah sahibine bağışlasın" demiştir. kimse kimseyi beğenmek zorunda değil tabi ama hiç kimseyi de beğenmiyorsan senin niyetin kısmet bulmak değil ego şişirmek olur. bu saatten sonra birini beğenirse de aldığı eleştiriler sebebiyle olacaktır. kimler istedi de vermedimcilerin platformu programdır.
 • program başlarken talibini arayanlar* ve seyircilerin neden ayakta durduklarını anlayamadığım izdivaç programı. esra erol'a saygı duruşu mu? ne yani?
 • bu programdaki gerçek kişilerin yanısıra cast ajansından toplanan kişilerin varlığı esas kalabalığı yaratandır. bizzat atv studyolarının dış kapısında konuşmalara şahit olmuşluğum vardır.
 • laf kalabalığı yapmak için kelimelerin eş anlamlılarıyla beraber kullanıldığı programdır ki az evvel esra erol kalbi ve yüreğiyle diyerek bu tespitimi bir örnekle taçlandırmıştır. bir de nedense karşısındaki insandan bahsederken 3. tekil kişiyi kullanıyor. yahu adam karşında zaten canım 2. tekil ve 2. çoğul kişileri kullanmak varken nedir bu yaldızlı laflar.
 • güzelik göreceli olsa bile zaman zaman gerçekten hoş ve güzel kızlara ev sahipliği yapan, aday ve taliplerin arasında çoğu zaman ilginç diyalogların döndüğü, içinde tam teşekküllü bir müzik grubunu da barındıran, hafta içi hergün saat 16.00 - 19.00 arası atv'de yayınlanan sunuculuğunu esra erol'un yaptığı evlilik programı.
 • hiç kimseyi beğenmeyen arkadaşlarımdan "doğukan ya çok iyi" tepkisini aldığımdan beridir dünyanın başka döndüğünü anlamama yardımcı olan program. kuzenim değil ben izliyorum arada. bi de tuba çok güzel. youtubedan bakayım dedim bu adamlar nası toplandı buraya sonuç game of thrones aile ağacı olma yolunda ilerlerken dur dedim.

  doğukan gözde için gelmiş zamanında sonra sevgi doğukan için gelmiş. o almancı tuba hanım da gele gele ensari diye bi adam için gelmiş volkan demirel kılıklı. ensari de pınar diye olgun bi hanımla aşk yaşamış.
 • reytingin an itibariyle tavan olduğu program. ahahahhhh