• az önce güzel ve dahi seksi bir kadın görünce zembereği boşalan bir erkeğe şahit olduğumuz program. adam ömründe görmediği kadar taş bir azeri gördü ve gülme krizine girdi şaşkınlıktan. hoş bir sahneydi.

bir de esra erol rüküşlükten bir gün ölecek. kendisine: "ouuv yoo poliesteeerr!" diyen çağatay koçtuğ tepkisi vermek istiyorum müsaadenizle. bir kadın tesadüfen bir gün şık olmaz mı? yok yani zevk sıfır. penyeyle bile çıktı programa deli mi ne?!
  • bir ateisti bile anında patlama seviyesinde iman sahibi yapabilecek program.

bunları izleyince kendin için şükredecek birini arıyorsun sen de, eminim.
  • açık açık ''yakışıklı erkek arıyorum, yolda bizi gören kızları çatır çatır çatlatmak istiyorum'' diyemeyenlerin ''kriter, elektrik'' ayağına onca talibi telef ettiği program. artık bu programa karşı öyle bir öngörü kazandım ki talip gelir gelmez ''gol olur'' tarzı saptamalar yapar ve tutturur oldum.
  • bünyesinde bir adet avukat, bir adet psikolog ve haddinden fazla bekar barındıran programdır. sonunda doğukan adlı adanalı iri arkadaş aday ve talibini buldu.
  • tuba isimli kimseyi beğenmez bir konuğu bulunduran programdır. kendisine talip elemanın gözlerine bakıp kırıtık birşekilde "gözlerin çok güzel, allah sahibine bağışlasın" demiştir. kimse kimseyi beğenmek zorunda değil tabi ama hiç kimseyi de beğenmiyorsan senin niyetin kısmet bulmak değil ego şişirmek olur. bu saatten sonra birini beğenirse de aldığı eleştiriler sebebiyle olacaktır. kimler istedi de vermedimcilerin platformu programdır.
  • program başlarken talibini arayanlar* ve seyircilerin neden ayakta durduklarını anlayamadığım izdivaç programı. esra erol'a saygı duruşu mu? ne yani?
  • bu programdaki gerçek kişilerin yanısıra cast ajansından toplanan kişilerin varlığı esas kalabalığı yaratandır. bizzat atv studyolarının dış kapısında konuşmalara şahit olmuşluğum vardır.
  • sinir edici bir repliğe sahip program.

(bkz: yorum almak istiyorum)
    sanki sorduğu kişi anası babası. yorum yapanlar da "sen çok temiz kalplisin, çok iyi birisin" demiyor mu, uyuz oluyorum.
    bu dünyada herkes iyi zaten. nerede lan bu orospu, pezevenk tipli insanlar. hayret vallahi!
  • laf kalabalığı yapmak için kelimelerin eş anlamlılarıyla beraber kullanıldığı programdır ki az evvel esra erol kalbi ve yüreğiyle diyerek bu tespitimi bir örnekle taçlandırmıştır. bir de nedense karşısındaki insandan bahsederken 3. tekil kişiyi kullanıyor. yahu adam karşında zaten canım 2. tekil ve 2. çoğul kişileri kullanmak varken nedir bu yaldızlı laflar.