şükela:  tümü | bugün
 • yuh dedirtir. ulan koca sabancısın bu kadar midesiz olunur mu arkadaş. bu kadar mı abazasın? ya insanda birazcık zevk olur. allahın kişisel gelişimci tıfılı bile adriana lima’ya “send nude” derken senin dengin bu mu hacı?
 • sabancı ailesinin varisi olup bu kalitesiz leş yaşlı kaşarlara talim edenlerin vizyonsuzluğunu göstermiştir. oldu olacak ankara pavyonuna gidip sarı tutku ya rakı açtırsaydın. bu nasıl abazalık?

  hoş, bu adam özge ulusoy ile 6 sene ilişki yaşadı.

  arzu sabancı da artık hiç kibirlenip gelin beğenmemezlik etmesin, oğlunun seçim kalitesi ortada.
 • sabancı olup mahalle karısını ingiltere'ye amerika'ya davet etmekte nasıl bir vizyonsuluktur kardeşim. biz sizi victoria secret mankenleriyle falan takılıyorsunuz sanıyoruz. allah cezanızı vermesin.
 • sabancı ailesinin neden asla koç ailesi seviyesine ulaşamayacağının kanıtıdır bu olay. sadece bu iğrenç video değil. adamın yaptıkları da ortada.

  zengin ama bildiğin çomar bir aile bunlar. bir de bu fahişelerden çok bunların pezevengini araştırmak gerek. zengin ve ünlülere kim pazarlıyor bunları ?
 • kadın olduğum halde, dün bana bile gelen video. bir kadın ne kadar leş olabilir, bunun karşılığı. canım (bkz: cartier bileklik) çekiyor nedir allah aşkına. bu kadar ucuz olmayın.
  ayrıca video da anlıyoruz ki (bkz: hacı sabancı) zamanında bu kızlara epey davetlerde bulunmuş.

  ülke'nin zengini bile vizyonsuz.

  edit. en merak ettiğim video esnasında geçen adam. o adam kim acaba?

  edit2. o kadar çok cartier bileklik fiyatını soran olmuş ki, marka temsilcisi gibi hissettim.

  cartier fiyat

  buyrunuz fiyatları 6300-8650 dolar civarları .

  buarada (bkz: özge ulusoy)un çok kullandığı bir bilekliktir bunlar , ne tesadüf.

  özgede cartierle baya anılmış.

  özge'nin barda kaybolan cartieri

  hacı son sevgilisi (bkz: zeynep nazlı kayı) ya da aynı bileklikten almış belli ki .

  zeynep ve bileklikleri

  adam baya baya cartier sponsoru.

  edit3. link varmı yazıp durmayın. yok!
 • işçi dostu sakıp sabancı dan
  kevaşe dostu hacı sabancı ya...
 • --- spoiler ---

  maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz. bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.
  --- spoiler ---

  ulan ekşici piçler bunu da çökerttiniz e-devlet gibi.

  edit: mesaj kutuma alternatif linkleryağıyor. bunlar görmek istediğimiz toplumsal dayanışmalar ve yardımseverlikler.
 • sansürsüz izlenmesi durumunda zührevi hastalık kapma ihtimali olan videodur.
 • bu arada videonun 28. saniyesinde bir adam geçiyor cicişin önünden. ortama bak! hani ulan marjinal bizdik?
  link uçar yazı kalır editi:
  çalsana kalbimi çalsana
  hadi hadi bi yolunu bulsana kalbimi kimseye veremiyor um bu aralar herkesi mummm neydi? bu benim yeni çıkıcak singlılım...! bu aralar her gece dağıtıyoruum! çalsana kalbimi çalsana ıırırııı nını hacıı bişey söyleyecem ; biz senle ilk tanışmıştık demii? ondan sonra ceyda girdi aramıza demi? hep öyle yapıyo demii? e yine öyle yaptı! ayy nerden çıktı bu kız yaa ahhıhhıh haii. sen benim doğum günlerimde arardın benii, ne tatlı çocuktuun! hani beni bastın'a çağırırdıın, beniee ingiltereye çağırırdıın nerde o günler? nerde o günler? sen koca herif oldun tam bi hacı olduun! nooldu sana? nooldu? ceyda'mı bozdu bizim aramızı hıa? nooldu? nooldu sana? valla canım şu anda seni istiyo! yemin ederim seni istiyoo. canım bide böyle şey istiyo;kartiyerden şöyle çok güzel bi bileklik istiyoo! yaaa füiüfff bide bi böyle bi yalıda manzaraya karşı seks yapmak istiyorum... hiiia bizim ev etilerde yani manzarası bak şöylee, şu an dağınığım amaa manzarası şöylee hani böylee anladınmıı? bu bu ağkent manzarası var! eğer sen gelirsen yani en fazla şu kadar manzara öıhh olabiliir yani bence benn..
 • kim kime bakmış, kim ne kadar midesizmiş beni pek ilgilendirmez.

  ben sevgili esra ve ceyda'ya sesleniyorum. geç kalıyorsunuz. nereden baksan 6-7 senedir piyasadasınız ve insanların sizden beklediği tek bir şey var. ecnebi tabiriyle sex tape, bizim dilimizde pornosu.

  ama yıl olmuş 2018; siz daha yeni yeni "aman beni siksen ne güzel olur" videosu paylaşıyorsunuz. bu millet bunlara tok. lafa değil icraata bakarız. ahmet, mehmet, hacı, osman fark etmez. kameralar önünde siktirin artık kendinizi. biz de rahatlayalım siz de.