şükela:  tümü | bugün
  • star tv'de yayınlanan, sunucusunun balçiçek ilter olduğu programda uzman psikolog olarak yer almaktadır.
  • çok tripli bi psikolog. uzmanlığı tartışılır.
    eğlence amaçlı komiklik olsun diye yazılan yazılara bile sert çıkıp haşin cevaplar verebilir.
    insanlara yaptıkları mesleklerine göre değer verir. o yüzden muhatap olacağı kişinin öncelikle mesleğini öğrenmek ister.
    kendisini "şaka yollu" bile olsa eleştirebilmek için büyük bir cesaret lazım olduğunu düşündüğünden karşısına aldığı bireylerin cesaretini her şeyden evvel sorgular, ölçer biçer.

bu arada abartılı anlatımı da çok sever.
  • tüm okulları birincilikle bitirmiş, süt lekesi kitabıyla da başarılı olmuş değerli bir uzman klinik psikolog
  • kanal d de başlayacak olan yeni bir ben programında hafta içi her gün göreceğimiz güzel psikolog ablamız. kendisini instagramdan özellikle paylaştığı sözlerden dolayı takip ediyorum. çok güzel ve net sözler paylaşıyor.
  • bir dönem uyuşturucu bağımlıları ile çalışıyordu, hatta atv'de ve birçok yerde haber olmuştu. sonra televizyonda sık sık görmeye başladım kendisini. böyle psikologa can kurban
  • başarılı psikolog. kendisini ilk ahmet kural ve sıla ile birlikte gördüm. kanal d'de de programı başladı. ülkemizde böyle güzellikleri ve güzel olduğu kadar bilgili insanları görmek bizi mutlu eder. başarılar dilerim, umarım diğerleri gibi sonradan kaybolup gitmez aramızdan.