şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sakallı magazin muhabiri bir kocası vardı bu kızın. adı önderdi de soyadını getiremedim. önder çorlu olabilir.
  • kanal a da program yapıyormuş. tanımam etmem. bugün konuğu mirgün cabas olduğu için karşısındaydım. *

tarzı, havası ve çığlık çığlığa bir heyecan ile sorduğu sorularla kendisini pazar sabahları çocuklar için yapılan eğitim- oyun programlarına çok uygun buldum.

sohbet olmaz bununla. olmadi da zaten. konuk mirgün cabas olmasa çoktan zaplamıştım.
  • kanal a'nın en önemli yüzü demek yanlış olmaz herhalde. pekçok büyük kanalın konuk etmediği kadar çok önemli ismi ağırlamak, onlara özel sorular hazırlayarak programı ciddiyetle ve eğlenceli bir şekilde sürüklemek kolay değil.

hadi konuşalım haftaiçi her gün 13.30'da imiş.
  • ses tonunun tizliği, mimik ve jestleri ile beni inanılmaz rahatsız eden sunucu olarak tanıdığım hatun. pozitif ve sevecen olduğu çok bariz bir kişi lakin bunu o kadar abartılı jest ve mimikler ile göze sokmak zorunda değil. denk gelip mert fırat'ı konuk ettiği programını izledim ve mert fırat'ın boşanmış ailesinden bahsederken pamuk prenses ve yedi cüceleri anlatırmışçasına bir vurgulama duygusu uyandı bende. ciddi derece rahatsız etti.
  • kendisine, gulsın onay roportajını bır kac defa ızlemesini, eger ıcıne sınıyorsa aynı tarzda devam etmesini yoksa acilen birşeyler yapmasını tavsiye ediyorum..

ozellıkle karsısındakı ınsan dogal bırıyse, sunum tarzı fazla yapmacık kalıyor.. ayrıca konugunun gecmısınden ogrendiği bilgiyi çok önemli bir argümanmışçasına sunma teknikleri yıllar öncesinde kaldı.. bence sevimli olmaya çalışmasa ve yaptıgı işi çok abartmasa (kendi gibi bir çok insan olduğunu farkederek normalleştirse) daha başarılı olur.
  • 90'ların ortasında tanju çolak'ın hayatını anlatan dizide bildiğin hülya avşar'ı oynamıştı...
  • bugün gevezeyi konuk ettiği programı oldukça başarılı buldum doğrusu.burada söylenenler gibi sırıtık gerçekten ama konuk geveze olunca dahada başarılı oldu bu sayede.burada aldığı eleştirilerin temel nedeni ise bence kadında bir potansiyel olduğu düşünüldüğündendir.
  • hadi konuşalım programında sürekli 32 diş gülümseme halinde olan bir televizyoncu. kendisine yakışmıyor değil tabi bu durum. acaba sürekli onun gibi gülümseme halinde olsam nasıl olur diye düşündüm ve şuna benzer bir şey çıktı ortaya: http://i.imgur.com/jrjow.jpg zorlamamak lazım demek ki.