• şeker gibi insan... keşke daha büyük kitlelere ulaşabilse... en azından miillet, seda sayan, gülben ergen ve ayşe özyılmazel gibi insanların programlarında kurtulur...

ekleme: tıwaytır'da bana civap verdi... hehe...
  • sakallı magazin muhabiri bir kocası vardı bu kızın. adı önderdi de soyadını getiremedim. önder çorlu olabilir.
  • hadi konuşalım programında sürekli 32 diş gülümseme halinde olan bir televizyoncu. kendisine yakışmıyor değil tabi bu durum. acaba sürekli onun gibi gülümseme halinde olsam nasıl olur diye düşündüm ve şuna benzer bir şey çıktı ortaya: http://i.imgur.com/jrjow.jpg zorlamamak lazım demek ki.
  • o kadar çenesini kasıyor ki kırılacak sanırım yakında.
  • kendisine, gulsın onay roportajını bır kac defa ızlemesini, eger ıcıne sınıyorsa aynı tarzda devam etmesini yoksa acilen birşeyler yapmasını tavsiye ediyorum..

ozellıkle karsısındakı ınsan dogal bırıyse, sunum tarzı fazla yapmacık kalıyor.. ayrıca konugunun gecmısınden ogrendiği bilgiyi çok önemli bir argümanmışçasına sunma teknikleri yıllar öncesinde kaldı.. bence sevimli olmaya çalışmasa ve yaptıgı işi çok abartmasa (kendi gibi bir çok insan olduğunu farkederek normalleştirse) daha başarılı olur.
  • kanal a da program yapıyormuş. tanımam etmem. bugün konuğu mirgün cabas olduğu için karşısındaydım. *

tarzı, havası ve çığlık çığlığa bir heyecan ile sorduğu sorularla kendisini pazar sabahları çocuklar için yapılan eğitim- oyun programlarına çok uygun buldum.

sohbet olmaz bununla. olmadi da zaten. konuk mirgün cabas olmasa çoktan zaplamıştım.
  • ses tonunun tizliği, mimik ve jestleri ile beni inanılmaz rahatsız eden sunucu olarak tanıdığım hatun. pozitif ve sevecen olduğu çok bariz bir kişi lakin bunu o kadar abartılı jest ve mimikler ile göze sokmak zorunda değil. denk gelip mert fırat'ı konuk ettiği programını izledim ve mert fırat'ın boşanmış ailesinden bahsederken pamuk prenses ve yedi cüceleri anlatırmışçasına bir vurgulama duygusu uyandı bende. ciddi derece rahatsız etti.
  • halihazırda (bkz: oğuz haksever)'i konuk etmektedir. sorularının birçoğu gerçekten çok gereksiz. ayrıca oğuz haksever yoksulluktan bahsederken gülümsemesi hiç şık görünmüyor.
  • (bkz: araba)
  • oldukça itici olan sunucu. gülmesi, cümleleri gereksiz uzatması ve cümle ortasında eyvah sonu nasıl bağlayacağım endişesini mimikleriyle örtmeye çalışan kişi. iki kişiyi tv'de dinlerken yorulurum. biri bu abla diğeri de mesut yar. ne dedikleri falan önemli değil yoruyor konuşmaları ve gülmeleri insanı.
hesabın var mı? giriş yap