• düğün fotoğrafçısı değil de mevsimlik işçilerle ilgili dosya hazırlayan gazeteci sanki. bütün fotoğrafları tarlada.

bu arada genelde insanların kafalarını kadraja almıyor.
  • instagram hesabını kapatmadan önce çok keyifli yorumlar geliyordu. son zamanlarda hiç bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum. öyle ki unutulmamaları için ekran resmi bile aldım. sonuçta böyle güzel rezalet az bulunuyor.

http://i.hizliresim.com/7awv4v.png
    http://i.hizliresim.com/qq8mmv.png
  • yorumlar yarıyor gerçekten.

-esra hanım şehir çöplüğünde çekim ücretiniz nedir acaba? veya kanalizasyonda çekim yapıyor musunuz?

-kamplumbağalarım için kanalizasyon çekimi istiyorum.

komiksiniz ibneler.
  • fotoğrafta gerçekçilik akımını başlatan büyük türk fotoğrafçısı. hatta dünyanın ilk kadın fotofelsefecisi.

değeri vincent van gogh gibi, tolstoy gibi hatta neşet ertaş gibi öldükten çok sonra anlaşılacaktır.

bu ünlü fotoğrafçımızın düsturu; fotoğrafın nerede çekildiği önemli değildir, önemli olan senin o fotoğrafta yer alıp almadığındır. arka plan vesair hususlar belirleyici olamaz, ana obje değerliyse b.kun içinde bile değerli ve estetik görülebilir. fotofelsefeciliğin temelini atan bu sanatçımızın çalışmalarında jean paul sartre'nin varoluşçuluğa ilişkin görüşlerinden izler bulmak mümkündür.
  • sosyal medya kullanırken sosyal medyanın ve özellikle ekşisözlüğün gücünün farkında olmayan varoş fotoğrafçısının yaptığı rezalettir. instagram yorumları yarmıştır *
  • fotoğraflar güldürürken düşündürüyor!
  • evliliğin toplum dayatması suni bir kurum olduğunu endüstriyel mekanlarda aykırı kadrajlarla çekim yaparak ifade eden yapıbozumcu fotoğraf sanatçısı. işlerini beğenerek takip ediyoruz.
  • "kaplumbagalarim icin kanalizasyon cekimi istiyorum. rahmetli splinter ustamin son istegi idi bu."
    yorumlar olayin kendinden daha komik.
  • odun konseptiyle ustalık eserini sergilemiş olan dev fotoğrafçı.
    1
    2

yalnız riva'da kociş reyizi hoplattığı eseri ise gerçekten şapka çıkarılacak cinsten. işte aradığımız sanat; zıp
  • ve instagram sayfası kapanır..
hesabın var mı? giriş yap