şükela:  tümü | bugün
  • ülkenin dizi ve filmlerinde can çekişen mekanlar izlemekten, hikayeyi takip edemez hale geldiğimizden kaliteli kotarılmış işleri görünce insan merak edip bakıyor jeneriğe sanat yönetmeni kim diye. merhamet dizisindeki bazı sahnelerde hikayenin hayli zayıfladığı noktalarda diziyi izlenir kılmış veya ona fazladan bir kalite katmış bir sanat yönetmeni bence kendisi.
  • hayır dediği için mhp kanalı bengütürk'teki işine son verilmesiyle takdirimi kazanmış, zeynep kasımlıoğlu'dan sonra gördüğüm en güzel spiker.
  • az önce 2020 tokyo olimpiyatları'nda kadınlar 60 kiloda arjantinli rakibini yenerek çeyrek finale yükselen, fenerbahçe bünyesindeki milli boksörümüz.
  • busenaz sürmeneli ile buse naz çakıroğlu'undan sonra yoluna devam eden bir başka gururumuz. 3 altın neden olmasın.

gerçekten inanılmaz bir atılım, tamam kadınlar boksu 2012'den beri var ama önceki 2 olimpiyatta kadın sporcumuz yokken şimdi 3 sporcumuz yollarına dolu dizgin ilerliyor.
  • japonya'daki olimpiyatlarda çeyrek finale çıkmış sporcu.
    3-2, 5-0 ve 5-0 raund skorları.
  • maç sonrası heyecana rağmen iyi konuşmuş boksör
  • bir boksöre yakışacak şekilde, vahşi bir tarzı olan sporcu. ringde karşısında olmak istemezdim açıkcası.

kendisine canı gönülden başarılar diliyorum.
  • başarısı türkiye'nin iğrenç gündemi ve felaketler zinciri içinde kaynamış olan milli boksör.

kendisi 2018 yılında gazetelere verdiği bir demeçte hedefinin tokyo 2020 altın madalya olduğunu söylemiştir. üç senedir hedefine dirrek çalışmış ve şu anda o hedefe adım adım yaklaşıyor.

kendisi 24 yaşında ve bir sonraki maçını 40 yaşındaki finlandiyalı bir teyzeyle yapacak.
    teyze deyip geçmeleyim, en son maçında güney kore'nin tek madalya umudu olan 30 yaşındaki, 2018 asya oyunları şampiyonu ve dünya sıralamasında 2. durumda yer alan oh yeon-ji'yi elemiştir. ayrıca kendisi 2016 olimpiyatları bronz madalyası sahibi. yani hiç kolay bir maç olmayacak. belki rakibini yorabilir ve hızıyla puanları kaparak zafere ulaşır.

esra'nın gençliğinin avantajını doğru kullanmasını ve görece yaşlı olan rakibini asla küçümsememesini öneririm. çünkü kadın hem tecrübeli hem de formda.
    tecrübe boksta oldukça önemlidir. özellikle rakibini okumak ve ona göre strateji geliştimek açısından tecrübe elzem.

odağını ve konsantrasyonunu kaybetmemesi ve moralini yüksek tutması önemli olacak.
    tekrar tebrikler, ellerin dert görmesin * ve çeyrek finalde başarılar!
    altını alacağına inancımız tam.

edit:
    kaybetmiş. olsun. bir dahaki sefere altın olur. şansızlık o ki rakibimiz aşırı cevvaldi, moral bozmak yok, yola devam.
  • memleketteki örümcek beyinli kara yobazları çatlatırcasına başarılarına devam eden boksörümüz. umarım olimpiyatlardan madalya ile döner.
  • bir bayram malkan'a bak bir de esra yıldız'a dediğimiz boksör.
    duruşu ile, antrenörünü dinlemesi ile, rakibine, formasına, yaptığı spora saygısı ile öne çıkan kadın boksörümüz.
    kendisine başarılar diliyorum. finlandiya'lı rakibini eleyebilir umarım.