şükela:  tümü | bugün
 • beşiktaş ve fenerbahçe divan kurulu başkanlarıyla yapılacak toplantıya katılmaktan vazgeçmiş galatasaray divan kurulu başkanıdır. şaşırtmamıştır.

  http://haber1903.com/…isina-galatasaraydan-ret.html
 • inan kıraç ın ifadesine göre.. gs nin yeni başkanı olması için ikna edilmeye çalışılıyormuş..
 • liseci antipatik divan kurulu başkanı. dursun özbek 1 saatten fazla konuştu 45. dakikasında uyarma ihtiyacında bulundu. mustafa cengiz 10 dakika konuşunca sözünü kesti. gs tv oturumu canlı yayınlamasa mustafa cengiz'i konuşturmazdı bile. liseciliğiniz batsın.
 • gs başkanına ali sami yen'i anma töreninde saygısızlık ve terbiyesizlik yapmıştır.

  son yaptığı hareketi gs liseli değil meslek liseli bile yapmaz. adamın kalbinin çirkinliği yüzüne yansımış resmen. bu yavşak gs başkanı olursa gs yi bırakırım o kadar antipatik.

  tanım : başkandan özür dilemesi gereken yavşak.
 • birinin cikip “sen kimsin ya” demesi gereken, liseli cuntacilarin hadsiz piyonu.

  bi dusun su kulubun yakasindan, inan kirac, duygun yarsuvat ve kulubunu icraya veren dursun ozbek! piyonunuzu da alip, dusun gidin.
 • galatasaray başkanı mustafa cengiz'in artık konuşması gerekmektedir. yoksa galatasaray başkanlık makamının ağırlığı iyice yok olacaktır.

  bu herif;

  galatasaray başkanlık makamına emir şeklinde yazı gönderir, başkan susar.

  galatasaray kongresinde, tarihin en rezilliklerini yaşatan liseden arkadaşı olan eski başkana saatlerce söz verip, sözünü kesmemiş, galatasaray başkanının sözüne ise 10. dakikada salça olmuştur, başkan gene susmuştur.

  galatasaray divan toplantısında galatasaray başkanını ve yönetimini alanen tehdit edip, galatasaray çaresiz değil demiş, başkan gene susmuştur.

  ve son olarak ali sami yen beyin mezarı başında laubali bir şekilde galatasaray başkanına omuz atıp kendini ön plana çekmek istemiş, başkan gene susmuştur.

  mustafa cengiz edep ile ağırlığı karıştırmış olacak ki, edebimden susuyorum gibi saçma sapan bir kelimeyi destur edinmiş hal ve hareketler içinde yoluna devam etmektedir.

  bugün sana omuz atana susarsan, yarın yüzüne tükürüp, kıçına teneke bağlayıp göndermeye çalışırlarsa, ağzını bile açamadan, ne olduğunu anlamadan, öteye beriye bakakalırsın.
 • kim lan bu dürzü? ali sami yen anmasında falan gelip başkana omuz atmalar falan uyuz uyuz hareketler falan... kim lan bu şakir?

  şunun bir tipe bak allah aşkına. bu adamdan hayır gelme ihtimali sıfırdır. https://youtu.be/pixkqylfuka?t=37
 • altı üstü divan kurulu başkanı. yıllar sonra adam sanılıp, bir koltuğa oturmuştur. oturduğu koltuk kendisine fazla gelmektedir. arkasına aldığı liseli şakşakçılar ile birlikte galatasaray'ın seçilmiş başkanına aklı sıra posta koymaktadır. bunlar için galatasaray'ın başarısı önemli değildir, önemli olan kendi adamlarının yönetime olması ve kulüp üzerinden menfaat sağlamalarıdır.

  sosyal medya üzerinden linç edilmelidir ki o koltuktan bir an önce defolup gitsin.
 • halka açık şirketin hisse fiyatını etkileyecek kritik bilgilerin kamuoyundan önce kendisine ve diğer 3.kişilere açıklanmasını isteyecek kadar cahil ve hadsiz bir kişidir.
 • galatasaray’a yakışmayan düşük kalibreli kalitesiz lamba.