şükela:  tümü | bugün
 • galatasaray spor kulübü divan kurulu başkanlığına seçilmiş kişidir. galatasaray spor kulübü resmi web sitesinde hakkında şu bilgiler bulunabilir:

  eşref hamamcıoğlu, 1954 yılında istanbul doğumludur. 1975 yılında galatasaray lisesi'nden mezun olduktan sonra 1980 yılında sorbonne 'üniversitesi işletme bölümü'nü bitirdi. 1981-1992 yılları arasında tekfen holding'e bağlı grup şirketlerinde çeşitli kademelerde yöneticilik yaptı. 1992-2012 yılları arasında sodexo'da kurucu genel müdür ve ceo olarak görev yapmıştır. ayrıca 1994-1998 yılları arasında sayın duygun yarsuvat ve merhum anıl büyükeroğlu, başkanlıklarında galatasaraylılar derneği yönetim kurulu'nda ve 2001-2002 döneminde sayın mehmet cansun başkanlığında galatasaray spor kulübü'nde muhasip üye olarak çalışmıştır. türk-fransız ticaret derneği, tüsiad, türkiye olimpiyat komitesi üyesidir. ingilizce ve fransızca bilmektedir. evli ve bir çocuk babasıdır.
 • şalom'a güzel bir röportaj vermiştir : http://www.salom.com.tr/…_1_numara_olmalisiniz.html
 • mustafa cengiz'e sallayan fakat yalani yuzune vurulunca geri vites yapan galatasaray divan baskani (maalesef).

  ayari da söyle verilmis;

  divan başkanı sn eşref hamamcıoğlu tarafından tüzüğümüzün 99.1 maddesi gereğince galatasaray yönetim kuruluna dilek ve tavsiye olarak başvurmak yerine doğrudan galatasaray başkanlık makamına, "gün ve saat tespiti" için hiç bir ön görüşme, istişare yapılmadan emrivaki şekilde yollanan adayların katılabileceği panel daveti için başkanlık tarafından saat 13:19'da verilen yanıt aşağıdadır.

  galatasaray başkanlığı'na sadece genel kurul emir ve talimat verebilir. değerli divan kurulumuzun yönetimden kopuk, adaylardan birini destekler görüntüsü ve intibası verebilecek bu tür polemik ve medya aktivitelerine girmesi üzüntü vericidir.

  camiaya saygıyla duyurulur.

  mustafa cengiz
  galatasaray spor kulübü başkanı
 • beşiktaş ve fenerbahçe divan kurulu başkanlarıyla yapılacak toplantıya katılmaktan vazgeçmiş galatasaray divan kurulu başkanıdır. şaşırtmamıştır.

  http://haber1903.com/…isina-galatasaraydan-ret.html
 • inan kıraç ın ifadesine göre.. gs nin yeni başkanı olması için ikna edilmeye çalışılıyormuş..
 • inan kıraçın başkan adayıymış.kesinlikle bu adamın desteklediği kimse seçilmemelidir.liselilere en buyuk tepki böyle verilir ancak.
 • liseci antipatik divan kurulu başkanı. dursun özbek 1 saatten fazla konuştu 45. dakikasında uyarma ihtiyacında bulundu. mustafa cengiz 10 dakika konuşunca sözünü kesti. gs tv oturumu canlı yayınlamasa mustafa cengiz'i konuşturmazdı bile. liseciliğiniz batsın.
 • kendisini galatasaray spor kulübü baskani olarak gören kisi.

  belli ki bu sene de kendisi liseliler tarafindan gazlanmis, sen baskan ol diye.
 • gs başkanına ali sami yen'i anma töreninde saygısızlık ve terbiyesizlik yapmıştır.

  son yaptığı hareketi gs liseli değil meslek liseli bile yapmaz. adamın kalbinin çirkinliği yüzüne yansımış resmen. bu yavşak gs başkanı olursa gs yi bırakırım o kadar antipatik.

  tanım : başkandan özür dilemesi gereken yavşak.
 • galatasaray baskani'na ali sami yen'in mezari basinda omuz atan kisidir.

  camia boyle terbiyesizlikleri hazmetmez.

  liseli güruh sirf rant ugruna baskan ol baskan ol diye bunu gazlamislardi, artik iyice saygisizlasmislar.

  liseliler harbiden liseliymis oyle elit filan degil bildigin omuz atabilen meslek liselilerinden farklari yokmus.

  taraftar o atilan omuza cevap verir merak edilmesin.