şükela:  tümü | bugün soru sor
 • istanbul'un tam ortasında başlayan yeni hayatların onsekizbindokuzyüzseksenaltıncısı olarak şehrin silüetinde yerini almaya hazırlanıyormuş.

  inşaat sürsün kapitalizm yürüsün!
 • bi sitede "mutluluktan ananızı ağlatacak kampanya" reklamına rastladığım şirket
  nası reklam lan bu ahaha
 • ahhahahaha yok böyle bir reklam yemin ederim.

  'desenize ev sahibi olacaksınız diye ananızı ağlattık, mutluluktan, mutluluktan' ahahahahha

  epeydir gülmediğim kadar güldüm, sinirden, sinirden.
 • "ananizi aglattik" mottosu ile yapilmis insaat projesi.
 • gelen yogun tepki uzerine ananizi aglatacak kampanya sloganindan vazgecmisler. yeni sloganlari cok net: ananiz aglayacak.
 • reklamın iyisi kötüsü olmaz işini iyice abartan projedir.
 • bir grup akp yandaşının kendilerine rant sağlamak amacıyla gaziosmanpaşa'da yaptığı sözde kentsel dönüşüm projesi. yönetim becerisinden uzak çalışanları ile nam salmıştır. her türlü probleminiz için muhatabınız site yönetiminde çalışan asgari ücretli birkaç kişi ve oranın inşasının en başından beri işin içinde yer alan bir ustadır. an itibariyle anında tapu diye reklamları olsa da, projeden 4 sene önce konut alanların tapuları hala alınamamıştır. çünkü yaklaşık bir sene önce sahiplerine sözde teslim ettikleri daireler için oturma izni hala yoktur. malzeme kalitesi yerlerde gezmekte olup, buram buram rüzgar alan camları, kilitlenmeyen daire kapıları, üst kattan akan banyoları, düşen kornişleri, sürekli arıza yapan ve çizik içinde asansörleri, tozlu koridorları, çalışmayan sensörlü lambaları, çatlak duvarları, kapıları adamakıllı açılıp kapanmayan mutfak dolapları, sabitlenmemiş ve oynak ankastre ürünleri, parpa parça bölük pörçük çıtaları, bitmek bilmeyen çevre düzenlemesi, her önüne geleni bir şey sormadan içeri alan güvenlikleri ile bilinmektedir. 1 sene önce doğalgaz, elektrik vs aboneliği için vekalet verdiğiniz kişiler nedense aylarca hatırlatmanıza rağmen aboneliklerinizi yaptırmazlar.

  edit: inşaat şirketi, kapıları ve fayansları yapan firmalara borçlarını ödemiyormuş. bu yüzden, milyon tl verdiğiniz evin kapısında kilidinde vs sorun olursa yada fayanslarına bir şey olsa hiç kimse ilgilenmiyor.