şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: we are)
  • hemserimmis sevindim, cimlerde cay icecegiz, sallama da olsa plastik bardakta da olsa kopuksuz olsa keske tabi.
  • artık daha huzurlu ve sakin biri. ankara'dan ev bulmanın mutluluğuyla tüm ankara'ya "bendensin." deme şeklinde ütopik fikirleri ortaya çıktı. tüm ankaralılara şimdiden kolay gelsin diyorum benle birlikte yaşayacakları için :)
  • işbu yazarla beyaz tenli olmanın ayrıcalıklarını değil çilesini çekiyoruz.*
    dün tanıştım, pek sevdim.
    bence angarılı kuzucuklar kendisiyle yaşayacakları için çok şanslı.
  • katıldığım ilk zirvede ayak üstü muhabbet etme şansı bulduğum şirin mi şirin bir öğretmen.
  • öğretmenlerin en delisi, önyargı kelimesini lügatımdan çıkarmak için uğraşan hatun. bildiğin deli dolu.birde pazartesi akşamları beni kırmasa tadından yenmez. sen gel yeter, dinletmesi benden.
  • kurs açsa yazılacağım hatun!
    cool, akıllı, hazır cevap ve müthiş doğru bir insan!
    yaş tahtaya basmaz, bastırmaz.
    dibinden ayrılmak istemediğimdir.
  • böyle hanımhanımcık falan görünüyor, hayatta aldanmayın; çok fena bir şey!

ben, bu hatun, bir de ankaray'da karşı koltuğumuzda oturan amcayı rakıya çağırıcam. adam öyle bi muhabbete tanık oldu ki o akşam, fikrini almazsak olmaz artık.

ayrıca beni bi gaza getirdi, başıma birşey gelirse bundandır biline..**
  • popüler kültürün ve popüler yaşam tarzının esiri bir insan olmaya başladığını fark etti bugün. yarım kalan kitabına dönmeye karar vererek müzmin bir "aykırı" olmaya yeniden başlamaya azmeden işbu yazar bir süre sadece sanatsal ve kültürel işlerde boy gösterecek.
    daha fazla kitap, daha fazla tiyatro, daha çok ben!
  • üzülmesine hiç kıyamadığım güçlü kadın,
    whatsapp celebrity grubumuzun mantık abidesi,
    her gün haber almasam meraklandığım kardeş,
    en zor anlarımda kimsenin yapmayacağını yapıp beni kucaklayan can,
    evimin en değerli misafirinden biriyken, hamaratlığıyla resmen ev sahibi mertebesine yükselmiş şeker,
    zekasına, o güzel yüzüne hayran olduğum hatun,
    aptallıktan anlamadığım her şeyi bana açıklayan dekoderim *,
    birlikte daha çok çok güleceğimize inandığım, ankara'yı çekilir kılan nadir güzelliklerden belki de en önemlisi,
    izleyeceğim nice tiyatronun, balenin ve operanın öteki koltuğunda olacağına inandığım minnoş,
    benim için güven sözcüğünün hayat sözlüğümdeki karşılığı,
    sözlüğün bana kazandırdığı sözlük ötesi insanlar listesine adını altın harflerle yazdırmış, hayran olduğum insan.