şükela:  tümü | bugün
  • salih uçanı kıskandığı kesin olan yazar wonderkid menajer oyunlarındakilerdenmişmiş. he kardeşim he 3 sene sonra görüşelim.
    (#36161554)
    (bkz: anlat anlat heyecanlı oluyor)
  • halk kahramanı, teyöyist avcısı...vatan ona minnettar
  • sosyalizm nedir, komünizm nedir, marx kimdir, lenin kimdir, ne nedir, ne ne değildir gibi konularda çok acilen temel bilgilerle donatılmaya ihtiyacı olan bir arkadaş.

bu konuları bir zamanların trt'sindeki ertürk yöndem programlarını izleyerek anlamaya çalışmış gibi bir hali var, ekonomik ve yönetimsel teorileri öğrenirse sonrasında terörist olacağını falan sanıyor, halbuki korkmasın, sosyalizmin ne olduğunu bilip liberal kalması falan da gayet mümkün şeyler.
  • özeline gelip saldıran ezik trollere gerekli cevabı verdikten sonra nickaltına gelip ağlamalarına neden olan yazar.

kimseyi terörist ilan etmedim, yapılan terörist eylem üzerinden konuştum sadece. bu ayrımı yapmaktan yoksun trollerin burada çemkirmesine şaşırmamak gerek.

işin komedi kısmı, ağzından köpükler fışkırtarak tespit sıçtığını sanan adamların hepsi özelimden saldırıya geçip gerekli cevapları aldıktan sonra ezikliğini kusmaya çalışan tipler. sanki bu konu aramızda hiç konuşulmamış, hakaret ederek saldırıya geçip gerekli cevapları aldıktan sonra ne diyeceğini bulamayıp ''troll'e ekliyorum işte :('' ruh haline giren kendileri değilmiş edasında yazıyorlar bir de. beni güldüren kısmı da o. *

biri çıkar sosyalizmi bana anlatma çapsızlığı gösterir, diğeri salih'i dünya starı olacak sanar, ötekisi akşama kadar galatasaray'a saldırmaktan başka bir şey yapmayan bir trolldür. bu tip adamlara cevap veriyor olmak bile saçma olsa da yorum yapmayınca kendilerini haklı sanıyor bu zavallı tipler.
  • xhamster videosunu google'da arayan kişi.

(bkz: düşün artık gerisini)
  • ahh ah, bazen cok kizdirsa da, "iyi ki var" dedigim badim, dostum!
  • engelli yazar.
  • zımba gibi,
    aslan gibi
    ve tabii ki
    galatasaraylı.................,
  • bugun kesfedip badilere ekledigim galatasaray sevdalisi kapakci bir yazar.
  • onur ve şeref kavramları hakkında sıkıntıları olan bir insan.

dün, kendi gibi olanların sıklıkla başvurduğu iftiraya, şenol güneş'in kjaer'in boğazını sıktığı iddiasına başvurunca mesaj attım ve "sende onur ve şeref varsa, olayın videosunu attığımda boğazlama görmezsen iftiranı geri çekersin" dedim.

denklem basit, bir insan hakkında bilmeden yanlış konuşuyorsan bu iftiradır ama onurlu ve şerefli insanlar yanlış konuştu mu lafını geri almasını bilir.
    ayan beyan videosu olan hadiseye boğaz sıkmak diyen insanı tanımlamaya sıfat yetmez.

este noyan özelden ağız dolusu küfür hakaret saydı ama hala iftirasını geri almadı. takdiri, bizzat tanıdığım onlarca galatasaraylı gibi onurlu ve şerefli olan galatasaraylılara bırakıyorum.