şükela:  tümü | bugün
 • kendini vatansever olarak niteleyen yeni akdavar, eski fetocu.

  aziz sancar icin soyle diyebilen bir maldir:

  "..nobel ödülü alan insan vatanına milletine hayırlı olmak istiyorsa islam'ın önünü açacak cümleler sarfetmeli ki bu cümleler de şuan en büyük problemimiz olan okullarda islam öğretilmesi konusuna değinmeli. "

  adama bak, uckurusluk akliyla 5 omur gecirse ulasamayacagi mevkideki adama yol gostermeye calisiyor. bosuna davar demiyoruz bu herifciogluna.
 • buraya kakasını yapan arkadaşların biraz araştırma yapması gerekiyor.

  aziz sancar girisini neden yazdığım ortada http://i.imgur.com/9dixmqe.png

  bir diğer arkadaşın da yobazın ne olduğunu öğrenmesi gerekiyor. yobaz diğer insanları kendi istediği gibi davranmaya / yaşamaya zorlayan kişilere denir. daha özel mesaj bile atmadığım biri tarafından yobaz olarak etiketlenmek kimin yobaz olup olmadığı hakkında okuyanlara bir fikir verecektir. '
 • girdiğim bir entry'yi alakasız olarak değerlendirip mesaj atmış ama bilmediğim(!) bir nedenden ötürü *. mesaj alımını kapattığı için cevap yazamadığım bir suser.

  hayır, sana mı kaldı girdiğim entry'nin alakasız olup, kimsenin ilgilenmediğini sanmak; üstüne üstlük ukala gibi mesaj atmak?

  her boka maydanoz olmak yerine işine baksan daha iyi edersin.
 • mesajlarını kapattığı için buraya yazmak zorunda kaldım. şu entrisinde insanları cahillikle suçlayıp "taşınmazın zekatı verilmez" gibi bir şey demiş, ama asıl cahil kendisiymiş.
 • mesajlarını kapatmakta ne kadar haklı olduğu her geçen gün yeniden ortaya çıkan kamil. "taşınmazın zekatı verilmez" demişim. e verdiğin makaleyi okumuyorsun bilader! "akar" ne demek bilmiyorsun galiba. taşınmazın zekatı yoktur demek taşınmazdan elde ettiğin gelirin zekatı yoktur anlamına gelmiyor. istiklal caddesinde 100 tane dükkanınız olsa, bu dükkanlardan hiçbir geliriniz olmasa, bu 100 dükkan için hiçbir zekat vermezsiniz. her yıl 100 dükkanın %2,5'ini fakirlere dağıtmazsınız.

  ayrıca link verip de okumamak nasıl bir saçmalıktır arkadaş? belki okudu, okuduğunu anlayacak kafa yok.

  şu mesaj kapatma zımbırtısı sözlüğün en güzel özelliği.