şükela:  tümü | bugün
  • kozmetik değil, dermatolojik ürün kullanması konusunda dermatolog ablası tarafından ikaz ve tehditlere maruz kalan bendenizin, bugün itibarıyla denemeye karar verdiği tek kozmetik ürün.
    15 yaşından itibaren herkes kullanabiliyor bu ürünü.
    hem gece hem de gündüz, nemlendirici öncesi kullanmanız öneriliyor.
    forumlarda, sağda solda o kadar çok övülmüş ki göreceğiz bakalım.
    bence şişe tasarımı, yani damlalıkla sürülüyor olması da müthiş bir plasebo etkisi yaratıyor.
    düşünsenize "öyle güzel bir ürün ki, bir damlası yetiyor" hissi!
    bir ay kullandıktan sonra edit yaparak görüşlerimi belirteceğim.
    fiyatı maalesef pahalı.
    şu an ykm'de göz çevresi kremi ve nemlendirici ile birlikte 315 tl.ye satılıyor. ***
  • bana göre balon bir ürün. kullandım ben hiçbir etkisini de görmedim. nasıl bu kadar övülüyor forum sitelerinde anlamıyorum.
  • bende inanamadığım şekilde işe yaramış ürün. ben daha önce göz çevresi için kapatıcı dışında bir şey kullanmamıştım. aldığım ilk göz çevresi kremi oluyor kendisi yani.

işe yaradığı konuya gelince; ben çok uzun yıllardır göz altı morlukları olan bir insandım. sebebi de hiçbir zaman uyku düzenimin olmaması. bundan da pek umutlu değildim hatta aldıktan neredeyse bir ay sonra kullanmaya başladım. inanın bir hafta bile sürmedi göz altlarımı toparlaması. üç hafta gibi bir süredir her gece, bazen de gündüz, kullandım ve çok memnun kaldım.

göz altı torbalarına ve kırışıklıklara da iyi geldiği yazıyor üstünde ama o konular hakkında bir bilgi veremeyeceğim. fakat morluklar için gerçek bir mucize. rahatlıkla tavsiye ederim.
  • işe yarayıp yaramadığını bilemediğim, yıllardır kullandığım gece serumu.
  • etkisi yıllardır süren araştırmalarla kanıtlanmış olan mucizevi serum. porselen gibi, bebek gibi bir cilt istiyorsanız kendinizi bu seruma emanet edin.
  • estee lauder'ın çok övülen cilt bakım serumu. etkisini zaten 1 ay hatta 1 yıl içinde çok göremeyeceğiz sanırım. evet güzel bir cildimiz olacak ama öyle pek matah değişiklikler beklemeyeceğiz kendisinden. iddiasına göre gün içinde olan değişiklikleri %90 oranında geri döndürebiliyormuş. yani 10 yıl içinde 1-2 yaş yaşlanacak yüzümüz. beni kandırdılar ve 2 haftadır kullanıyorum. ürünün 75 ml boyutu 1 yıl yetecek gibi duruyor. bu serumu 8 yıldır kullanan 35 yaşında bir abla tanıyorum ve gerçekten 27-28 yaşında gibi görünüyordu. almamda en büyük etken o oldu.
  • estee lauder'in advanced night repair serisindeki cilt serumudur. bunun bir de göz serumu ve göz kremi bulunuyor.
    son 2 aydır cilt serumu ve göz kremini kullanıyorum ve sonuçtan çok memnunum. cildim genel olarak sorunsuz ama klasik karma bir cilt. 32 yaşına gelip de cildimde yaşlılık belirtileri gözükmeye başlayınca nemlendirici dışında bir şey daha kullanayım istedim. serumu sadece geceleri yatmadan önce kullandım. göz kremini ise hem yatarken hem de sabahları sürüyorum. khiels'ın midnight recovery serumunu da kullanmış biri olarak, estee'nin çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. cildimin rengi düzeldi, bir canlılık geldi yüzüme. ki sigara ve alkol kullanan bir insanım ama bunu kullandığımdan beri cildimin canlandığını hissediyorum. kokusu biraz garip ama yoğun kokusu olmadığı için beni pek rahatsız etmedi
    bu serinin göz kremini de beğendim. kıvamı, yumuşak vazelin gibi. o yüzden sanki yağlandırır, göz çevresinde beyaz nokta oluşturur gibi gelmişti. ama ondan da çok memnun kaldım. yağlandırma olmadı. hatta şimdi göz serumunu da alacağım.
    bunların hepsini tester olarak almıştım. estee internet sitesinde sürekli kampanyalar yapıyor ama yine de fiyatları yüksek. advanced night repair'in 30 ml.si 250 tl.. ama deneme boyları bayağı bir gidiyor. göz kremini de denemek için tester almıştım, neredeyse 2 aydır kullanıyorum, biraz daha da gider. zaten bu estee'nin tester anlayışı bir hoş. geçenlerde tekin acar'da da nemlendirici için tester istedim, 40 tane minik kavanozda tester verdiler. advanced night repairin bir de 75 mlini çıkarmışlar. 450 tl fiyat diyor, insanın içi acıyor valla. artık ona freeshopta bakmak lazım.

edit: blogger demişler ama ben ne yazık ki pek çakmam o işlerden. beğendim söyledim. bloggerlar sözlükte ürün mü övüyormuş, anlamadım...
  • burası buram buram blogger kokuyor.
  • elimdeki ürünleri bitirince son çıkardığı bu serumlardan bi tane edinmeye karar verdim. nedense bu markaya mesafeli duruyordum ama artık cilt bakımı alışkanlığım makyaj alışkanlığım düzene oturdu. serum olarak bu markanın o mucizevi olanını neden kullanmayayım ki. sonuçta cilt bu. kilo alabilirim ama kırışıklık cansız bi cilt nasla. göz altlarım mor bie olsa nemli bi morluk olmalı bu :d
  • şişirilmiş bir ürün

25 yaş üstü bütün kadınlar, illa botoks yaşımızı 40'lara çıkaralım, 35'e kadar mimik kırışıklıklarımız minimumda kalsın diyorsanız, sizi şöyle alalım.
    evet bu yaşlanma karşıtı ürünlerin mucizeler yaratanı yok, ancak geciktirebiliyoruz işte.
    lakin, bu estee lauder'in gece serumu kısa vadede hiç bir halta yaramıyor. annemden gördüğüm kadarıyla uzun vadede de hiç bi halta yaramıyor.
    pms dönemi sivilcelerinizi sakinleştiriyor bak. gerçi o sivilceler de zaten regl döneminde kendiliğinden yok olan şeyler.
    bunu aldıysanız geri götürün, yerine 1 kg baklava alıp gelin derim ben.