şükela:  tümü | bugün
 • ben bunu yapıyorum. haklı gerekçelerim de var aslında.
  başlarsan ben de başlarım dedi, konuyu kitledi. bir sakız bir yüz yıkama işimi görüyor. ama neden insanlık suçu işlemişim gibi bir ruh hali yaratıyor, onu bilmiyorum.
  bırakacağım diyorum bırakamıyorum. çok büyük çıkmazdayım. çıkmaza da bak sen! eşten gizli sigara içmek!
  ediiiit: söyledim ya la söy le dim!
  önce kavga kıyamet, yok efendim onu nasıl kandırırmışım falan, sonra öpüşüp barışmalar.
  neyse bir yükten kurtuldum yahu. ama bana göstere göstere içme, canımı çektirme dedi, kıyamam:)
 • normal şartlar altında mümkün değildir.
  bunu becerebiliyorsanız, ya eşinizin tat-koku duyusunda bir sorun vardır, ya da eşinizle ilişkinizde.
 • eşinde tat-koku problemi olanların yapabileceği bir şey yalnızca, demedi demeyin. yakalanırsınız!
 • tadı, zamanında babadan gizli içilen sigara kadar keyifli ve heyecan verici bişeyse ilerde denemek istediğim aktivite.
  (bkz: babadan gizli sigara içmek)
 • iyi bir eşe sahip olunduğuna işarettir.
 • ancak eş kişi de sigara içiyorsa mümkün olabilecek durum. aksi mümkün değil. sigara için kişi gusül alıp gelse anlarım içtiğini. kaldı ki eş bi de. aynı odada uyandığın insan.
 • gizlenen eşin de sigara içtiğinden şüphelendirir insanı. lan yoksa??
 • şimdi boşanıyor muyuz, aynen devam mı ediyoruz? diye de sordurur adama
 • cok sevdigim bir arkadaşım var. depresyon hastasi, ilaci biraktigi zaman intihara kalkisiyor , cidden durumu cok agir. bu kadinin uc tane cocugu ve bütün gun eve hapis bir hayati var. surekli temizlik, bulasik çocuklar v.b. işlerle omrunu geciriyor. kocasinin , apartmanin girisinde marketi var. apartman aile apartmani. dort tarafi kusatilmis durumda. altta eltiler, karsisinda kaynana filan yani arkadaşımin nasil sıkıcı, nasil bogucu bir hayati var biraz gozunuzda canlandi umarim. bu kadinin kendi zevkim diyebileceği hic bir sey yok.sigara haric. " ya kelebeğim diyor en azindan gunde bir tane icmek istiyorum kafami dağıtıyor hosuma gidiyor. ama kocam izin vermiyor. eve biri gelince ondan istiyorum. onlar icince benim ictigimda farkedilmiyor" .

  neyse efenim bu dunyanin en fedekar en saf yurekli insani, kocasindan gizli gizli sigara ictigi bir gun yakalaniyor. ve kocasi 6 ay konusmamis bunla. 6 ay bakin, 6 ay , koca karisiyla sigara içtiği icin konusmuyor. duydugum an , kanim kondu. 6 ay esle konusmamak demek, o evin kabir cukuruna donmesi demek , o ev cehennem olmus demek ve bu insan depresyon hastasi. bunu bana söyledikten sonra o kadar uzuldum ki ; sinirden gece uyuyamadim. lanet olsun erkek iktidarina, lanet olsun erkeklerin inadina, lanet olsun esine saygisi olmayan diktator gibi davranan, psikolojik baski yapan , kadinlari icten ice çürüten erkeklere.
 • yuıkarıdaki mesajı okuyunca bende çok üzüldüm. ne var sigara içse bu insan. dünyanın sonu mu?sıuç mu? bugün öğrenci tayfası hocalarıyla karşılıklı sigara içiyor. peki onları ne dersiniz.

  arkadaş, sana bu insan eşlik vazifesini yerine getiriyor mu? ee getiriyor. sigara içmesinin sana zararı var mı? yooook. o zaman yaptığın sadece bencillikten başka hiçbir şey değil.

  bu kadar ağır olmasa bile benzeri benim kuzenim. kuzenim erkek ve sigara kullanıyor. ama eşi kullanmıyor ve içmesini istemiyor. o da dışarıya ekmek, dondurma vs. almaya çıkıyorum diye çıkıp öyle içiyor.