şükela:  tümü | bugün
 • lan bu ne sikim iş sanki aldatıyor gibi hissediyorum kendimi. şizofren gibi oldum. her seferinde geçmişi siler oldum. burada mı gerçeğim evde mi takip edemez oldum. split gibi oldum ya la. kanzuk mavi hapımı aldım kırmızıyı mı? what is sözlük ulan?
 • ekşi sözlük hesabını eşinden saklamak isteyen yazarlar için geliştirilebilecek yeni bir kişisel gelişim akımı için mükemmel bir fırsattır. alt yapı hazır. mağduriyete son.

  (bkz: the green pill)
 • saklamak değil de söylemeyi tercih etmemek ile açıklanabilecek profil. yoksa bir şeyi gizli saklı yaptığımızdan, sevdiceğimizi kandırdığımızdan değil bu profili aşikâr etmeme halleri. hem böylesi daha özgür hissettirdiğinden olsa gerek girdiler daha bir tatmin edici oluyor sanki. (bkz: yav he he)
 • (evlenirsem ben)
 • -selam jale, bak bu benim ekşi sözlük profilim senin pezevenk enişten.
  -ne dedin sen? ne dedin sen? çaaat!

  tamam dayak yemek dünyanın sonu değil ama çok komik olur, ömrümce unutamam lan. en güzeli gizlemek. hem belki de batman gibi kostümü hakeden birine devrederim..?
 • yıl olmuş 2018 hala evli misiniz birader? şaka mısınız ya, hem de türk kızıyla. ne diyelim allah yardımcınız olsun.

  (bkz: boşanmak yeniden doğmaktır)
 • yaklaşık 1 yıl kadar başarabildiğim durumdur.
  şimdiki durumumuz ise,
  - çok küfür ediyorsun...
  artık pembe pamuk şekeri tadında entryler giriyoruz.
  - bu kesin kız nicki. sana mesaj atmış... ulan ben daha okumadım vicdansız.
  - kimi takip ediyorsun bakim?...
  takip ettiğim kişi sayısı sıfır.
  - beni de yazsana...
  güzelim buranın olayı farklı. niye anlamıyorsun?
  - bizim arkadaşın internetten verdiği sipariş 1 hafta geç gelmiş. yaz bunu ekşiye...
  tamam.
 • şimdi bir an evli olduğumu düşündüm de, eğer sözlüğü bilmiyorsa her sabah uyanır uyanmaz kafamı yastıktan kaldırmadan baktığım sözlük ortamında, uykulu gözlerle okuyabileceğim geceden kalmış entrileri anlama çabasındayken, yarısını kavrayıp kalanını rüyalarıma ekleme keyfinden uzak kalacağım anlaşılan. gerçi şimdiye kadarki yazdıklarımdan bir sorun çıkmaz diye düşünsem de gri görünümlü kadın algısının arkasında fokurdayan bir kazan olabileceğini de göz ardı etmemek gerekir. açık olmayan cümleden bile farklı bir mana çıkabilir. yeter ki o an kendisine mantıklı görünsün. kadın yazarlar saklayabilirler sözlük yaşamını ustalıkla, ancak erkeklerin genelinin öyle bir şansı yok ne yazık ki.

  ne yaparsanız yapın, göründüğünüz adam olup burada hayal ettiğiniz kadarını bulun derim. ne eksik ne de fazla. mesela yeşil gözlü bir yar'ı burada söze döktüyseniz mavi gözlü bir kadın için bile o cümle uğraşmaya değerdir. hesabı itinayla sorulur. hadi kolay gelsin size.
 • esten bir sey saklanmamali. ya senin esin de senden baska bir seyler sakliyorsa? sakla sakla nereye kadar?