şükela:  tümü | bugün
  • haftasonu yuruyus + kahvaltici + kahveci dress code'u.

ayrimcilik hos birsey degil; ama trend budalasi olmanin bizi insan yapan degerlerden uzaklastirdigi da su goturmez bir gercektir.

zira bu kombinasyon ve rutine ulasmak icin, kontrolsuz tuketim, begeni odakli paylasim, kendini bir sinifa ait hissetme ve benzeri bir cok menfi disiplini arkasinda birakmis olmak gerek.
  • işin gücün yok mu dostum? kafanı daha kıymetli işler için yormanı tavsiye ederim.
  • her boku da biliyor ha maşallah
  • kocam işte, ben sikişte kombinidir.
  • leş karı kombinidir.
  • okurken çantasını da nasıl tuttuğunu gördüm adeta, yoğun parfüm kokusu da geldi...

insanlar istediği gibi giyinir vs evet. kesinlikle katılmakla birlikte; çocukların ekranlarda-sosyal medyada maruz kaldığı “kafanın dışını süslesen yeter-sonra zengin birini bul” fikir yansıtmalarından son derece rahatsızım. çocukların düşleri “emekle elde edilen-bilim içeren-kalıplara sığmayan ” türden olmalı... hergün defalarca gördükleriz içinize işler ve düşünün ki onlar çocuk...
    mesele dışarıdaki insan değil. kişisel hesapların içeriği de değil. medyadaki programlar- el üstünde tuttuklarımız- hergün çocukların saatlerce maruz kaldıkları...
    ve bu içerikler aslında kadını değersizleştiriyor. haberlerde buluş yapan- başarılı kadınlar izlense, medya program içerikleri çalışkan kadının beynini yansıtsa; yine insanlar görsel anlamda istediğini yapar ama toplumun değer algısı değişir, çocuklar; kafa dışındaki süse değil, içindekine özenir.
  • instagram kızlarının olmazsa olması kombin.

montları omuzlarını açacak şekilde geriye doğru çekilmiştir. göbek çevresi açık olur ayrıca.